Miroslav Žbirka

zb.jpg
Foto: Profimedia

Nedávno zesnulý zpěvák Miroslav Žbirka, kterému se stal osudným zápal plic, měl celkem tři děti. Z prvního manželství s Helgou, které trvalo patnáct let, vzešla dcera Denisa a do druhého manželství s Kateřinou se narodila dcera Linda a syn David. Nejstarší Denise její otec dokonce složil v roce 1974 vlastní píseň. Na fotografii je s Mekym Linda, která pracuje v mateřské školce a svému slavnému tatínkovi je podle nás docela podobná.

Karel Gott

go.jpg
Foto: Profimedia

Český zpěvák, který v osmdesáti letech podlehl akutní leukémii, zplodil celkem čtyři dcery. S tanečnicí Antonií Zacpalovou má nejstarší Dominiku a s prodavačkou Ivetou Kolářovou má dceru Lucii. Více pozornosti veřejnosti si ovšem na nedávné premiéře dokumentu Karel získaly holčičky Charlotte Elly a Nelly Sofie, které porodila mistrova manželka Ivana Gottová. Obě zdědily hudební nadání i některé zpěvákovy rysy a společně s tatínkem si zahrály v pohádce Když draka bolí hlava.

Tomáš Klus

klu.jpg
Foto: Profimedia

S manželkou Tamarou má český zpěvák tři děti – nejstarší je dcera Josefína, potom následuje syn Alfréd a nejmladší je dcera Jenovéfa. Ta jediná je tmavovlasá po mamince a na společné fotografii chybí, jinak mají dvě starší děti blonďaté vlasy a slavného tatínka nezapřou.

Ladislav Štaidl

st.jpg
Foto: Profimedia

Pětadvacetiletý Artur Štaidl je už bohužel sirotkem. Maminka zpěvačka Iveta Bartošová spáchala v roce 2014 sebevraždu a tatínek hudebník Ladislav Štaidl letos v lednu podlehl komplikacím spojeným s koronavirem. Nedávno se Artur objevil ve společnosti. Nenechal si ujít premiéru dokumentu Karel, kam vyrazil se svou přítelkyní. Na starší fotografii je se svým tatínkem a podoba obou mužů je jasně patrná.

David Beckham

beck.jpg
Foto: Profimedia

Bývalý slavný fotbalista David Beckham je čtyřnásobným tátou. Nejstarší je dvaadvacetiletý Brooklyn, který se živí jako model a fotograf. Co říkáte na podobu se slavným otcem? My ji na fotografii moc nevidíme. Své rodiče Brooklyn před časem zaskočil, když se ani ne po roce chození zasnoubil s herečkou Nicole Peltz.

 
Zdroje: prehledne24, super, seznamzpravy, wikipedia, profimedia

Čtěte také:

Reklama