profimedia-0186098435.jpg

Foto: Profimedia

Bradley Cooper s sebou na udílení cen Akademie 2022 přivedl svou matku Glorii. Ačkoliv cenu nezískal, bylo vidět, že na něj je velice pyšná. Nebylo to ale poprvé! Když byl v roce 2013 nominován za roli ve filmu Terapie láskou, doprovodila ho také.

V roce 2020 zpěvačka Janelle Monae ohromila publikum svým výkonem. Ale ještě před tím, než vystoupila na pódium, zapózovala na červeném koberci se svou matkou Janet. Obě se třpytily, až zrak přecházel.

Také Keanu Reeves měl na předávání Oscarů tentýž rok velmi speciálního hosta – svou matku! Po červeném koberci se pyšně procházel s Patricií Taylor, která oblékla slušivý bílý kostýmek.FotoerJet.jpg

Foto: Profimedia

Ve stejném roce měl důvody k oslavám Joaquin Phoenix, když získal Oscara za nejlepšího herce díky své roli ve filmu Joker. Na předávání cen Akademie si tehdy přivedl matku Arlyn. Určitě na něj byla nesmírně pyšná.

Margot Robbie si jako oporu v roce 2018 přivedla maminku Sarie Kessler. Tehdy byla herečka nominována v kategorii Nejlepší herečka v hlavní roli za film Já, Tonya.

I Leonardo DiCaprio s sebou na Oscary přivedl svého rodiče. V roce 2014 vyvedl maminku Irmelin Indenbirken. Tehdy byl nominován v kategorii Nejlepší herec v hlavní roli za film Vlk z Wall Street.

FotrerttoJet.jpg

Foto: Profimedia

Matthew McConaughey s sebou v roce 2014 na udílení filmových cen přivedl svou manželku Camilu Alves a matku Mary Kathleen McCabe. Ten rok vyhrál a získal cenu za nejlepšího herce za film Klub poslední naděje.

V roce 2013 vzala oba své rodiče na udílení cen Akademie Jennifer Lawrence. Máma Kaen a táta Gary na svou dceru byli jistě pyšní. Ten rok totiž získala Oscara za nejlepší herečku ve filmu Terapie láskou.

Sestra Mandi a matka Donna zase v roce 2007 doprovodily herce Ryana Goslinga. Byl nominován na nejlepšího herce ve filmu Poloviční Nelson.

FotoJeterwr.jpg

Foto: Profimedia

Zdroje: Profimedia, ČSFD, Hello!

Reklama