606b18e333113cl.jpg
Foto: Profimedia

Beckhamovi

Rodina Beckhamových se snaží užívat si co nejvíc společného času a Velikonoce byly skvělou příležitostí, aby se všichni sešli. Se svými fanoušky na Instagramu následně David Beckham i jeho žena Victoria sdíleli rodinnou fotografii.

Veronika Arichteva

Že to letos trochu odflákla, se přiznala herečka Veronika Arichteva. Vajíčka ani nebarvila, ale pouze na ně napsala fixou jména svých tří chlapců (manžela, manželova syna a společného syna). Sledujícím ale natočila videorecept na sladký velikonoční bulharský chléb.

Jitka Boho

Modelka a zpěvačka Jitka Boho se letos pustila do přírodního barvení vajíček. Použila k tomu kurkumu, šafrán a borůvky, a vajíčka následně ještě dozdobila voskem. Na stole nechyběl ani domácí mazanec, který se alespoň podle fotky povedl na výbornou.

Nikol Štíbrová

Moderátorka a herečka Nikol Štíbrová se letos pochlubila domácími velikonočními perníčky. A nutno podotknout, že na zdobení má opravdu talent.

Lucie Křížková

Moderátorka a modelka Lucie Křížková se podělila o fotku s roztomilou dcerkou, na které děvčata odprezentovala nejen nabarvená vajíčka, ale také sladké velikonoční věnečky. Celkem jich vyšlo dvanáct.

Laďka Něrgešová

Proč jednoho, když můžou být rovnou dva? Moderátorka Laďka Něrgešová se do toho letos opřela a upekla rovnou dva beránky. Poučila se totiž z předchozích let, kdy sladká dobrota zmizela rychlostí blesku. Jednoho fešáka dokonce ozdobila rouškou a podělila se i o recept na šlehačkového beránka, který u ní doma jednoznačně vítězí.

Vojtěch Bernatský

Moderátor Vojtěch Bernatský sdílel fotografii své krásné rodinky. Nechyběla na ní vajíčka, pomlázka, králíček a samozřejmě ani široké úsměvy.

Madonna

Poněkud netradičně nazdobená vajíčka ukázala na svém Instagramu zpěvačka Madonna. Na jednom byl motýl a na druhém podivný obličej.

Jennifer Garner

Krásné Velikonoce popřála prostřednictvím Instagramu i herečka Jennifer Garner. Na fotce zapózovala úplně bez make-upu, ale zato s bochánky ve tvaru zaječích zadečků.

William a Kate

Na oficiálním instagramovém profilu prince Williama a vévodkyně Kate se objevilo přání krásných velikonočních svátků ve formě videa.

Lukáš Hejlík

Herec a moderátor Lukáš Hejlík se spolu se synem Vojtou radovali z plného košíku vajíček. 

Reklama