6080018a4e6c5cl.jpg
Foto: Shutterstock

Přestože od optimální váhy pro její výšku dělí zpěvačku Lizzo pěkných pár kilo, vrásky jí to rozhodně nedělá. Nepatří mezi ženy, které se za každou cenu snaží své křivky zamaskovat a halí je do neforemných hábitů. Lizzo si na sebe klidně vezme upnuté minišaty či krátký top, bez rozpaků se předvede v plavkách, ve spodním prádle, a dokonce i bez něj. Což dokázala jedním ze svých posledních snímků na sociální síti Instagram.

Autorka hitu Truth Hurts zveřejnila fotografii, na které je vidět úplně všechno a zároveň nic. V popisku označila kosmetickou značku, která ve své aktuální kampani bojuje proti zažitým stereotypům odkazujícím k tomu, co je považováno za krásné. A snaží se poukázat na negativní dopady sociálních sítí a používaných filtrů a retuší na vnímání sebe sama.

„Vítej v sezóně Býků. Na oslavu ti chci ukázat tohle needitované selfie. Normálně bych si upravila břicho a vyhladila pokožku, ale, zlato, chci ti ukázat, jak to dělám přirozeně,“ uvedla Lizzo v popisku.

Obnažený snímek není na jejím Instagramu žádnou výjimkou. V minulosti zapózovala například v těsných fialových šatech, ze kterých jí ledasco vykouklo. Zveřejnila i video, kde rozhýbala své kulaté pozadí. Většina sledujících jí tleská za odvahu, zpěvačka Demi Lovato jí dokonce pod jeden snímek napsala, že je sexy, ale najdou se samozřejmě i tací, kteří toto počínání považují za propagaci obezity.

Reklama