Když dospělá žena investuje do dražší kabelky nebo šatů, většinou je to s myšlenkou, že jí daný kousek vydrží i roky. Oblékat do drahých značek děti, které velmi rychle rostou, se může zdát jako vyhazování peněz. Následující celebrity to tak ale nevnímají, protože na to prostě mají a pro své děti chtějí to nejluxusnější na trhu.

Blue Ivy

Dcera zpěvačky Beyoncé a hudebníka Jay-Zho rozhodně ví, co je to luxus a často se na veřejnosti objevuje v outfitech sladěných s oblečením, které má na sobě její matka. A ta by si rozhodně nevyšla jen tak v něčem. Vidět na nich tedy můžete značky, jako jsou Gucci, Mischka Aoki nebo Alexander McQueen.

A právě v ladících kompletech Alexander McQueen dorazily Beoyncé a Blue Ivy na premiéru Lvího krále v roce 2019. 

p1.jpg
Foto: Profimedia

Zatímco některé outfity slavné holčičky odpovídají jejímu věku – jsou veselé, barevné a hravé, jiné by se hodily spíše na starší mladé dámy. V minulosti Blue Ivy například pózovala se svou matkou, aby předvedla kolekci Adidas x Ivy Park. Beyoncé prozradila, že s ohledem na udržitelnost schovává dcerám své starší kousky oblečení. Ty se tak mohou těšit nejen na stylovou, ale také pořádně drahou sbírku. 

Stormi Webster

Jsou jí teprve čtyři roky a už má větší a luxusnější sbírku kabelek než vy. Její maminka Kylie Jenner je totiž multimilionářkou a svojí holčičce kabelky sbírá, aby jednou měla kolekci, za kterou se nebude muset před ostatními celebritami stydět. Čítá značky jako Balenciaga, Prada nebo Louis Vuitton.

Nejde ale jen o kabelky. I Kylie se vyžívá v tom, že holčičku styluje podobně jako sebe. Některé modely jsou přeci jen trochu přehnané, ale proti gustu. Holčičku jsme tak mohli v minulosti vidět například v šatech Dolce & Gabbana nebo v kašmírovém kompletu Fendi. 

Suri Cruise

Dávno před Kardashiankami a Blue Ivy byla módní ikonou dcera Toma Cruise a Katie Holmes Suri Cruise, kterou její maminka odmalička stylovala jako hvězdu. Nyní šestnáctiletá dívka sice veřejně vystupuje málokdy, ale v uplynulých letech jsme na ní mohli vidět řadu módních kousků. A nebyly zrovna z levného kraje.

62c2c8964bd6cobrazek.png
Foto: Profimedia

V roce 2018 vyrazila s matkou do Metropolitní opery v květovaných šatech Dolce & Gabbana v hodnotě 1200 dolarů, což je v přepočtu přes 28 tisíc korun. V šatech stejné značky také pobíhala s kamarádkami po New Yorku. V posledních letech je ovšem vidět, že Suri se už tolik neobléká podle vkusu své matky, ale stále častěji sahá po obyčejnějších kusech oblečení, jako jsou tepláky, crop topy, džínové bundy, kraťasy apod.

62c2de3e47ca8obrazek.png
Foto: Profimedia

Princezna Charlotte

Zatímco předchozí holčičky si užívají extravagantní oblékání, sedmiletá Charlotte to má vzhledem ke svému urozenému původu trochu jinak. V jejím případě nepozorujeme snahy rodičů prince Williama a vévodkyně Kate, aby vypadala jako dospělá. Na druhou stranu nenosí dětské oblečení s potisky, ale na veřejnosti se objevuje spíše v elegantních outfitech. Jednotlivé kusy oblečení jsou buď jednobarevné, nebo je na nich jemný květinový vzor. Často jde o šaty s límečkem, punčocháče, propínací svetříky apod.

62c2c8c9064c1obrazek.png
Foto: Profimedia

I Charlotte ovšem obléká luxusnější značky. Na focení vánoční pohlednice měla například svetr Ralph Lauren. Na druhou stranu se objevuje i v dostupnější módě. Kupříkladu květinové šaty od značky Rachel Riley, které měla na focení u příležitosti šestých narozenin, stály cca 1700 Kč. Po chvíli od zveřejnění fotek se ovšem vyprodaly. Britské maminky totiž zřejmě chtějí svým holčičkám dodat trochu princeznovského vzhledu.

62c2c91865d16obrazek.png
Foto: Profimedia

Podle informací magazínu Cosmopolitan má princezna slabost pro sluneční brýle, které ovšem tajně krade ze zásob své maminky. Když tedy Kate nemůže nějaký pár najít, neomylně ví, že musí zamířit do princeznina pokoje.

Zdroje: Elle, Vogue, Profimedia, autorka článku, Cosmopolitan, Daily Mail, Instagram

Čtěte také:

Reklama