Bára Basiková
Mezi šedesátnice se 17. února zařadí česká zpěvačka, která musela v létě přerušit pracovní aktivity, protože se léčila a stále se léčí z vážné nemoci, jejíž charakter ovšem neprozradila. Nejhorší je ale už zřejmě za ní. Na Instagramu nedávno po vzoru Madonny vystavila své pozadí jen v průhledných punčoškách. V kondici se mimo jiné udržuje přerušovaným půstem.

63b2b410d1520obrazek.png
Foto:  Profimedia

Vilma Cibulková
Ve znamení šedesátin české herečky se ponese 26. březen. Vilma Cibulková patří k těm, kteří neměli na růžích ustláno a se životem se čas od času pořádně prali. V devadesátých letech skončila kvůli závislosti na alkoholu v psychiatrické léčebně, partner Miroslav Etzler ji v roce 2003 opustil kvůli mladší kolegyni a její dcera propadla závislosti na drogách. Přesto herečka našla sílu odrazit se ode dna a je stále pracovně aktivní. Ve volném čase se ráda potápí nebo se věnuje horolezectví.

63b2b470ca6a7obrazek.png
Foto:  Profimedia

Helen Hunt
Dojde i na šedesátiny americké herečky, jejíž výrazná role byla například ve filmu Lepší už to nebude, za níž získala Oscara. Narozeniny slaví 15. června. Hovoří se o tom, že herečka během let absolvovala plastické operace, které ovšem byly spíše ke škodě než k užitku.

63b2b50fe88a7obrazek.png
Foto: Shutterstock

Lisa Kudrow
Šedesát bude letos 30. července i představitelce potřeštěné Phoebe v seriálu Přátelé. Přestože postava, která je s ní neodmyslitelně spjata, neohromovala extra vysokou inteligencí, herečka je ve skutečném životě velmi chytrá. IQ má 160, studovala biologii a osm let se podílela na výzkumu chronických bolestí hlavy.

63b2b55638ee4obrazek.png
Foto: Shutterstock
 
Yvetta Blanarovičová
Českou herečku budeme mít asi už navždy zafixovanou jako malého, ale šikovného čerta z pohádky Princezna ze mlejna. Šedesáté narozeniny oslaví 24. září a vypadá skvěle. Rozhodně se ale prý nezaobírá tím, co by podle lidí ve svém věku měla nebo neměla dělat. Místo faceliftu trénuje obličej nejrůznějšími grimasami a zdá se, že tato gymnastika opravdu funguje.

63b2b5a2100e3obrazek.png
Foto:  Profimedia

Ivana Chýlková
Česká herečka s narozeninami 27. září je výrazná nejen svou výškou, ale i hereckým umem. Ten předvedla v mnoha filmech a seriálech, jako je například Přítelkyně z domu smutku. Za to, že vypadá pořád skvěle, prý vděčí hlavně dobrým genům.

63b2b61940b7dobrazek.png
Foto:  Profimedia

Zdroje: Wikipedia, ČSFD, Super

Čtěte také:

Reklama