Ve středu večer se v pražském hotelu The Grand Mark Hotel Prague konala zahradní Raffaello party, na kterou dorazila řada známých osobností. Mezi přítomnými nechyběla třeba herečka Andrea Růžičková, moderátorka Monika Leová nebo modelka Andrea Verešová. V čem tyto slavné dámy na akci dorazily?

Moderátorka zpráv na TV Prima Sandra Parmová oblékla lehký župánkový model, který doplnila stříbrnými botami, výrazným náramkem a hnědým psaníčkem.

profimedia-0443786288.jpg 
Hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 Andrea Růžičková přišla v doprovodu manžela. Na sobě měla dlouhé červené košilové šaty. Ty doplnila černými páskovými botami a černým psaníčkem. Šaty by mohly být však trochu uplejší v horní části. Krásné herečce zbytečně přidávaly kila navíc.

profimedia-0443787459.jpg
Moderátorka Monika Leová zvolila hodně skromný model. Černá této exotické krásce však velmi sluší a i přes to, že jako jedna z mála neměla velkolepou róbu až na zem, vypadala velmi elegantně. Na nohy obula rudé lodičky, které sladila s červenou rtěnkou. Jen stříbrné psaníčko trochu vyčnívalo a celkový dojem kazilo. Neplatí sice, že by kabelka nutně musela ladit s botami, avšak v tomto případě by to celkový dojem vylepšilo.

profimedia-0443785394.jpg
Modelka Andrea Verešová zářila a rozhodně byla nepřehlédnutelná. Její šaty byly originální a zajímavé. Andrea zvolila průhlednou červeno-bílou sukni a široký pásek v retro stylu. Nešlo sice o dlouhou róbu, avšak na zahradní slavnost, jakou bezpochyby akce Raffaello byla, se outfit skvěle hodil. Modelka šaty doplnila tělovými lodičkami a červenou kabelkou. Její vzhled se dokonale hodil k novému Raffaellu s malinami, které bylo na akci oficiálně představeno.

profimedia-0443787790.jpg
Vítězka soutěže krásy Miss Czech Republic Denisa Spergerová oblékla velmi jednoduché červené šaty přes jedno rameno. Sám o sobě model působil příjemně. Rozhodně s ním nic nezkazila. Avšak boty, které k němu modelka zvolila, se vůbec nehodily. Denisa zkrátka šlápla vedle. Působily lacině a kazily něžnost celého outfitu. Modelce zbytečně zakrývaly krásné nohy. Za nás rozhodně palec dolů.

profimedia-0443788540.jpg
Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková si s módou rozumí. Na akci oblékla zajímavě řešený bílý overal, na němž byl z boku pruh připomínající sukni. Celkový dojem doladila šedým šálem, který byl zároveň i rukávem, a psaníčkem ve stejné barvě.

profimedia-0443785901.jpg

Zdroj: Profimedia
 

Reklama