Krásná Linda Finková, která momentálně zpívá hned v několika českých muzikálech, rozhodně nepatří mezi ženy, které fanaticky sledují každou nevzhlednou rýhu ve tváři a hroutí se z nejedné vrásky. Stárnutí jí prostě nevadí ani netíží. A také není proč, Linda by svým vzhledem mohla konkurovat nejedné mladé kolegyni.

Tipovali byste, že jí letos bude 47 let? Vypadá to, že Linda Finková nemá žádné zkrášlující procedury zapotřebí. Ale jako každá žena sleduje, co je ve světě kosmetiky či estetické medicíny nového. Takže když ji něco zaujme, neváhá a zkouší: „Svět nabízí různý možnosti, tak proč jich nevyužít. Jsem už stará a decentní úprava fasády, která na mně nic nezmění a pořád zachová mojí tvář, je prakticky takovej lepší krém proti vráskám,“ směje se Linda. Jedna z novinek, které se rozhodla vyzkoušet na vlastní kůži, je nová omlazující metoda RegenMatrix z BCD Clinic. Základem je krevní plazma, která aktivuje růst buněk a opravuje buňky poškozené. Nasycuje pokožku výživnými látkami, zlepšuje její strukturu a podporuje tvorbu kolagenu. Obsahuje také kyselinu hyaluronovou, která zajišťuje intenzivní hydrataci pokožky.

„Právě spojení krevní plazmy s kyselinou hyaluronovou má zesílené regenerační účinky. Díky výjimečnému složení je dosaženo estetického omlazení pokožky, současně s faktickým omlazením na úrovni buněk. Výsledkem je dlouhodobá prevence a zpevnění pokožky před vnějšími faktory jako extrémní teploty, fyzická námaha i vnitřními vlivy jako jsou hormonální změny,“ vysvětluje nový revoluční systém RegenMatrix estetická dermatoložka MUDr. Yvonne Bergerová z BCD Clinic. A jak celý proces omlazování Linda zvládala, na to se podívejte níže.

ds

as

sd
Zdroj: tisková zpráva

Reklama