Jak je vidět, na prvního máje se pusinkoval kde kdo. Zvláště pak politické strany různých „vyznání“ zářily pozitivní náladou a úsměvy.

V Praze si aktivisté zabrali snad každé nároží, aby zde, jak se na den zamilovaných sluší, hlásali lásku k bližnímu a aby v míru uvítali jaro.

 

Na Střeleckém ostrově se sešli anarchisté, aby si připomněli spolu s policisty, že tolerance a vzájemný respekt je základem koexistence ve společnosti. Za mírumilovného pokřiku "Odpor žije, boj pokračuje“ se pak vydali na Palackého náměstí..

 

 

 

 

Na Vítkově zase společně přivítali první máj naši neonacisté. I zde je přišly podpořit především řady nadšených policistů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výstaviště patřilo veselici ČSSD a komunistů. Pan Paroubek tady poděkoval současné vládě za bezvadně odvedenou práci a popřál jí ještě hodně úspěšných let.

Kolem Křižíkovy fontány pak za komunisty radostně hovořil pan Filip, který se zaměřil na obecní blaho, ochranu naší svobodné vlasti a hlavně morálku. Letošním cílem komunistů se stal boj za mír. Nechyběl ani čestný host, pan Milouš Jakeš.

 

 

 

 

 

 

Petřín si pro změnu vybrala ODS. 

 

 

A co na to Mácha?

 

Také jste slavili? A dostali jste pusu pod třešní? Vzpomínáte si ještě na prvomájové průvody v době totality?

Reklama