Dříve naše babičky vytíraly v kleče na všech čtyřech a po skončení práce se téměř nemohly narovnat. Dnes především díky moderním mopům je vytírání mnohonásobně jednoduší. Doba máčení rukou ve špinavé vodě, bolavých zad a kolen již skončila.

Vileda

Pomocník od značky Vileda  Easy Wring Ultramat, splňuje všechny požadavky i pro ty nejnáročnější z vás, protože díky praktickému pedálu nebudete muset už nikdy udělat ani jeden pohyb navíc! Stačí jednoduše sešlápnout a Easy Wring Ultramat vyždímá mop do poslední kapky za vás. Optimální savost zaručuje tkanina ze 100% mikrovlákna a chytrý tvar ždímače zabrání při ždímání vyšplouchnutí vody, nemusíte se tedy obávat jezírka okolo.

Šlapací mop Easy Wring Ultramat si velmi rychle zamilujete a už se nebudete muset s vytíráním nadále trápit.  Unikátní „XXL power zóna“, kterou je mop vybaven, je ideální přímo na důkladné čištění podlah, protože zvyšuje Viledatlak na podlahu, když na mop přitlačíte, snadno tak odstraní veškerou odolnou špínu a všechny skvrny.

Mop je vybaven i kvalitní teleskopickou tyčí, která má nastavitelnou délku (max. délka je 125 cm). Mycí návlek lze prát v pračce na 60 °C a náhradu lze koupit i samostatně.

Easy Wring Ultramat je vhodný na všechny typy podlah a ve vašem hypermarketu/hobby marketu jej seženete za cenu od 999,-Kč.  

Udržet si pořádek nikdy nebylo tak snadné!

Více informací na www.vileda.cz.

Reklama