Ahoj Ženy-in,

 

nejenom Merylka má den blbec. Já si ho prožila zrovna nedávno.

 

Ráno jsem nevstala z postele, ale přímo vyskočila, protože jsem zjistila, že mi nezvonil budík, jelikož v noci vypli elektřinu, a budík přestal jít, a měla jsem být už před dvěma hodinami v práci.

 

Jak jsem tak vyskakovala z postele a házela na sebe věci, zakopla jsem o židli a narazila si holeň.

 

Chtěla jsem si vypít ještě horkou čokoládu, ale jak naznačuje název tohoto nápoje, skutečně se jednalo o „horkou“ čokoládu, prostě jsem si spálila všechny svoje chuťové buňky. „No to je tedy den,“ pomyslela jsem si.

 

Ale to jsem ještě nevěděla, co mě čeká.

 

Jak jsem chvátala po schodech z domu, tak při vkročení na práh u dveří jsem šlápla do kočičího ho*na. My kočku nemáme, ale nějaká se zatoulala před náš dům a zrovna tam měla potřebu si ulevit na naší rohožce. A jelikož, jak jistě všechny víte, kočičí ho*ínka pekelně smrdí. Takže úprk zpátky vyčistit boty, a to už mě na snídani přešla chuť.

 

Městskou jsou vyloženě dobíhala, takže jsem ufuněná klesla na sedadlo v autobuse a myslela si, že mám snad nejhorší za sebou. Jenže ouha, po chvíli koukám a říkám si, že je někde asi objížďka, tudy přece do práce autobus nejezdí…. Prostě jsem v tom běhu přehlédla číslo, spletla jsem si 1 s 2, zdálky ta 1 vypadala jako dvojka a jak jsem klusala, tak jsem se u autobusu na číslo už nepodívala. Takže vystoupit a cestu zpátky a znova na městskou č. 1.

 

Dorazila jsem do práce, šéfová to naštěstí pochopila. Pak ještě pár špatně vytisknutých dokumentů, soubory poslané omylem někomu jinému a k tomu jsem se na obědě „pocintala“ rajskou omáčkou na bílou halenku.

 

Když jsem přišla domů, tak jsem jen flákla sebou na gauč a četla knihu, protože příští pohromu bych asi už nepřežila.

 

Doufám, že jsem se z toho kolotoče „blbostí“ vyspala a znova takový den neprožiju.

 

Zdraví vás čtenářka Lucie Štěrbová a ať se vám takové krkolomnosti vyhýbají!!!

 

 

Milá Lucko, když se to... tak se to... že? Moc díky za Tvé vyprávění... :o)))

 

Reklama