r1.jpg

Bedny, forbesy a jednorucí banditi
Kvůli pověsti zakázaného ovoce výherní automaty jako by všechny možné přezdívky přitahovaly. Od těch obyčejných jako „bedny“ přes forbesy a „maty“ až po legračního „jednorukého banditu“.  Tohle pojmenování mimochodem vzniklo v dobách, kdy jste si na výherním automatu zatočili ne zmáčknutím tlačítka, nýbrž stlačením mechanické páky/ruky na boku přístroje. V Las Vegas se s nimi setkáte ještě dnes, u nás mnohem víc frčí moderní stroje s dotykovými displeji.

Velryby a gepardi
Kasina, přesněji řečeno jejich barmani a krupiéři, jim všemožně nadbíhají – kupují drinky na účet podniku, proplácí taxíky a v místním hotelu jim zařídí vždy to nejlepší apartmá. Vyplatí se to. Velryby a gepardi, hráči s naditou a štědrou peněženkou, dokážou během jednoho večera v kasinu utratit víc než desítky obyčejných návštěvníků dohromady. Když jsou spokojení, neostýchají se to roztočit naplno, a hlavně příště přijdou zas.

Dojné krávy a supi
Když znáte hrací mechanismus automatů, víte, že logicky je to všechno nesmysl. Přesto spousta hráčů podvědomě jednotlivé stroje rozděluje na ty, co dávají, nebo naopak ne. Jiní zase vyhledávají automaty, které před nimi někdo „nakrmil“, a pak zklamaný odešel. A to proto, že cítí skvělou příležitost ho „podojit“. Ale pozor – vykukové, kteří čekají, až jim někdo nakrmí automat, nejsou příliš oblíbení. Říká se jim supi.

Jackpot – kdo ho vybere?
Všichni tak nějak tušíme, že trefit jackpot je to nejlepší, co se vám při hraní výherních automatů může stát. A že budete v balíku. Jeho výše i způsob, jak ho dosáhnout, se ale liší hru od hry. Může být buď fixní (neměnný během celé hry), nebo progresivní (zvyšuje se během hry). Kouzelné na jackpotu je, že ho můžete trefit i při prvním zatočení. Jen to zkuste – využijte svůj casino bonus za registraci na Sazka Hrách.

r2.jpg

Bednáři
V Česku se hazardu rozhodně nevyhýbáme. Vždyť podle statistik si každý druhý Čech zahraje hazardní hru minimálně jednou ročně. A je jedině dobře, že většina z nás má svou vášeň pod kontrolou. Těm, kteří to přehánějí s výherními automaty, se říkává „bednáři“. Aby vám hraní přinášelo jen radost a zábavu a nestali jste se jedním z bednářů, vždy dodržujte desatero zodpovědného hraní.

Zahrát si můžete i přes internet – v online kasinu Sazka Hry
Výherní automaty, ale taky třeba ruletu nebo Blackjack si zahrajete kdykoli na mobilu nebo na počítači. Kde? Přece na webových stránkách Sazka Hry – nyní navíc s bonusem za registraci. Hrát můžete jen tak pro zábavu a nanečisto zdarma, ale klidně i za peníze a 100% legálně.

Reklama