Drastickou zkušenost s pitím slané vody má čtenářka Enka1. Kdysi ji manžel donutil ji vypít a byl to fofr. přes to na slanou vodu nedá dopustit, proč? To se dočtete v této novince...

Pojďte si pochutnat na slané vodě se čtenářkou Enkou1.


Tuším, že dnes je téma o léčení „babském“, tudíž nebudu popisovat prožité katetrizace, resekce horních řezáků kvůli chvilkové nepozornosti zubařky, fibroskopie a podobně. Tyto zákroky jsou někdy dost nepříjemné, leč když si představím bolesti, které, mnohdy dlouhodobé, předcházely, odevzdaně je protrpím.
 
Nejhorší „babovštinu“ jsem asi prožila kdysi dávno v raném manželství, bylo mi zle od žaludku, zácpa atd. Novomanžel poradil a „donutil“ mě vypít sklenici velikosti malého piva slaného roztoku, slyšel od babičky, že to pomáhá. Už vypití byl heroický výkon a co následovalo tuplem. Záchodová mísa nestačila, protože reakce organismu nastala horem i dolem, takže k hornímu otvoru byl přistaven kýblejk. Tu polohu těla si jistě dovedete představit. Pročištěná jsem byla dokonale.
 
Jinak nedám na slanou vodu dopustit. Při začínajících bolestech v krku je jedinečná, ale kloktat, nepít.
 
Ještě připojím náhodně objevenou léčbu při pálení žáhy. Postihlo mě na chatě a žádný lék nebyl po ruce. V zoufalství jsem si do úst vymáčkla tři centimetry zubní pasty, scucala a za chvíli byl klid. Nic jiného už neberu.Nejlepší je Flura.

Enka1

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 15. 2. 2013: Léčivé fujtajbly

  • Znáte (a používáte) nějaký léčivý „fujtajbl“?
  • Jakou nepříjemnou, odpornou, nebo dokonce bolestivou léčebnou procedurou jste prošla?

Na téma o léčivých fujtajblech a nepříjemných léčbách pište své příspěvky formou zážitků a zkušeností na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději do 15. 2. 2013, 15.00 hodin. Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu. Po skončení tématu se dozvíte, kterou z přispěvatelek odměníme pěkným dárkem: meruňkovým a třešňovým šamponem GARNIER KIDS.

garnier

Reklama