Dejte sbohem mikulášské klasice! Nadílku plnou čokoládového, ovocného a oříškového dražé totiž najdete jen u trojice ORION STUDENTSKÁ PEČEŤ Mikuláš, anděl a čert. Milujete hořkou čokoládu? Dejte si čokoládového čerta s vyplazeným jazykem. Nedáte dopustit na mléčnou? Pak je pro vás přívětivý čokoládový Mikuláš. Nebo vám kakao nejede a žijete jen pro bílou? Určitě vás potěší čokoládový anděl. Tahle trojka splní všechna vaše přání. Vy si už jen v klidu užijte kouzelný předvánoční čas.

 

ORION STUDENTSKÁ PEČEŤ Mikuláš, anděl a čert (120 g) – Duté figurky z mléčné, hořké a bílé čokolády s dražé uvnitř, doporučená maloobchodní cena: 49 Kč.

 

KIT KAT Mikuláš  Sladká pauza před Vánoci

 

Objevte mikulášské tajemství KIT KAT čokolády: krátkou pauzu plnou pohody s KIT KAT Mikulášem! Čokoládového vousáče s KIT KAT křupinkami si můžete dávkovat podle potřeby. Na dobití sil a hlavně na zklidnění nervů v předvánočním stresu stačí i kousek. Proto alespoň na chvíli vypněte a zamlsejte. Na to je totiž KIT KAT Mikuláš skutečný machr.

 

KIT KAT Mikuláš (120 g) – Dutá figurka z mléčné čokolády obohacená křupinkami, doporučená maloobchodní cena: 49 Kč.

 

Počítání do Vánoc s JOJO Adventním kalendářem

 

Mají vaše děti raději želé a JOJO bonbony víc než čokoládu? Taky už počítají na prstech dny a nemohou se dočkat Vánoc? Zvířátka z nového JOJO Adventního kalendáře jim rády pomohou. Za každými dvířky adventního kalendáře se ukrývá velký šťavnatý kousek želé s ovocnou příchutí. Tak se vaše děti spolu s jejich JOJO kamarády dopočítají až k Vánocům.

 

JOJO Adventní kalendář (360 g) – JOJO adventní kalendář s jednotlivě balenými maxi želé s ovocnými příchutěmi, doporučená maloobchodní cena: 159 Kč.

 

LENTILKY Adventní kalendář – Čokoládové LENTILKY na celý advent

 

Chtějí vaše děti vlastní vánoční stromeček a nechce se jim čekat až do Vánoc? Pořiďte jim do pokoje už teď jejich vlastní LENTILKY Adventní kalendář. Vypadá úplně jako opravdový stromek a navíc je plný čokoládových figurek, ve kterých se schovávají LENTILKY. A protože kalendář po otevření stojí zcela sám, lehce ho v dětském pokojíku umístíte třeba na poličku nebo i na stůl. Odpočítávat do Vánoc pak můžete společně, ale sladká odměna patří jen vašim dětem. Pokud tedy nechcete přijít zkrátka, nezbývá vám než si LENTILKY Adventní kalendář pořídit i pro sebe.

 

LENTILKY Adventní kalendář (102 g) – LENTILKY adventní kalendář z mléčné čokolády s čokoládovým dražé uvnitř, doporučená maloobchodní cena: 99 Kč.

Reklama