Věříte, že pouhá chuť vás může přenést do vysněných destinací nebo vám připomenout dávné zážitky? Věříte správně! Značka Magnum nyní přichází se dvěma novinkami, které ve vás probudí dosud ukrývané city a zavedou vás do pařížských uliček plných romantického dobrodružství. Propadněte kouzlu edice Two kisses, která přináší sametové Crème brûlée a neodolatelné Tiramisù.

Magnum Two kisses

Magnum Two kissesNovinky Magnum Two kisses jsou synonymem toho nejsladšího potěšení, které je nejlepší si vychutnat vždy ve dvou. First Kiss v podobě jedinečného dezertu Crème brûlée nadchne všechny milovníky jemné krémové zmrzliny protkané pramínky slaďoučkého karamelu. To vše je navíc zabalené do luxusní křupavé mléčné čokolády, která se rozplývá už při prvním ochutnání. Magnum Crème brûlée je zkrátka jako váš první polibek – intenzivní a spalující. Loving kiss naopak přináší pocity vycházející z hluboké lásky. Jakmile si totiž Tiramisù zamilujete, už se ho nikdy nevzdáte. Dokonale krémová zmrzlina s kávovými pramínky politá křupavou čokoládou si bezpochyby najde místo ve vašich srdcích.

Magnum Two kisses Crème brûlée a Tiramisù je k dostání v běžné obchodní síti. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena je 35,90 Kč.

Magnum Two kisses

Reklama