Vyzkoušeno: Proteinová ledová káva s čokoládovou příchutí

Máte rádi kávu? Držíte dietu a máte na ni chuť? Naším tipem je Proteinová ledová káva s čokoládovou příchutí, nejen, že si pochutnáte, ale ještě vás zasytí. To nás zajímalo, proto jsme se rozhodli ji otestovat, jak chutná. Pokud máte rádi kávu, tak dobou zprávou je, že se ani při hubnutí nemusíte omezovat. Jednoduše s ní do svého zdravého jídelníčku doplníte velkou dávku bílkovin a díky minimu cukru se nemusíte bát žádných nadbytečných kilogramů. Jestliže jste na proteinové dietě, tak ji můžete zařadit do svého jídelníčku již od 1. kroku dietních plánů KetoDiet.5bf42be00ac5fobrazek.png

Náš tip a zkušenost: Ledová káva obsahuje kofein, oceňujeme její chuť a to, že vás hezky nastartuje, jako klasická káva. Kávu si můžete přizpůsobit své chuti, i když do ní dáte trochu mléka, nevadí to vašim dietním plánům. Pokud je na vás sladká, stačí do ní dát více vody. Dáváte přednost méně sladké či jemnější variantě? Určitě si ji připravte tak, jak vám vyhovuje. Těšte se na lahodnou chuť poctivé smetany a výrazného kakaa. Je bezva, že si ji díky praktickému balení můžete vzít na dovolenou, na víkend nebo ji mít v práci a jakmile vás přepadne chuť na kávu, tak si ji udělat. Je to jednoduché, je ve formě sypkého prášku a má příjemnou kávovo-čokoládovou chuť. Ledová chuť vás osvěží, i když venku padá sníh.

Více na Proteinová ledová káva s čokoládovou příchutí

Proteinová borůvková pěna, dobrý tip pro ty, co mají chuť na sladké, ale bojí se nechtěných kilogramů
5bf42bffa78b2obrazek.png

Chcete mít štíhlou postavu a odmítáte sladké pokrmy? Pak máme pro vás dobrý tip. Proteinová borůvková pěna vám uspokojí chuťové buňky, které touží po něčem sladkém a dobrém. Tento nadýchaný moučník můžete zařadit i jako doplnění snídaně nebo jako svačinku.

Naše zkušenost: Příprava je velmi jednoduchá. Oceňujeme, že obsahuje jen minimum sacharidů a plno bílkovin, takže vám hubnutí nepřekazí. To je dobrá zpráva, protože řadu z nás trápí vidina úplného vyloučení sladkých věcí, pokud chceme být štíhlejší. S proteinovou borůvkou pěnou ale můžete klidně hřešit a to je dobrá zpráva. Jestliže jste zrovna na proteinové dietě, i tento dezert si můžete dopřát už od 1. kroku všech dietních plánů KetoDiet.  Vychlazená je velmi svěží, voní po borůvkách a chutná výtečně. Můžeme ji doporučit. Je bez lepku, což ocení ti, co jsou na bezlepkové stravě.

Více na Proteinová borůvková pěna

Přečtěte si také:

5bf436858586a5bf42d713759bobrazek.png

Více informací naleznete na KETODIET.CZ

Reklama