Za námi jsou Čarodějnice i první Máj a svátek práce zároveň, dnes je ale pracovní den, proto vám i my z redakce ženy-in přejeme dobré ráno! Dnešním dnem vás v našem magazínu provede hned několik členů naší redakce. Doufáme, že se s námi nebudete nudit, a také věříme, že se k nám připojíte a strávíte den s námi.

Jak jste strávila včerejší svátek lásky?
Líbala jste se pod rozkvetlou třešní se svojí čerstvou láskou?
Nebo jste štastně zadaná už dlouhá léta a vyrazila jste na procházku s manželem a dětmi?
Zastihl vás venku májový deštík tak jako mně na zahradě, když jsem zrovna sbírala meduňku, ze které jsem se chystala vyrobit meduňkový sirup? Musela jsem nechat sbírání a honem utíkat pro ručníky, které jsem sušila venku na sušáku, aby mi nezmokly...

A propos, neví náhodou některá z vás, zda by se sirup dal vyrobit i bez použití kyseliny citronové? Všechny recepty, které jsem našla, ji obsahovaly, ale mně je líto „kazit“ tu voňavou krásu a ráda bych použila při výrobě sirupu jenom samé „čisté“ přísady... asi to zkusím jenom s vymačkanou citronovou štávou a uvidím, jak bude sirup chutnat a hlavně jakou bude mít v lednici výdrž.

Ať tak či tak, doufám, že jste včerejší svátek prožily příjemně, a pokud jste dnes musely do práce, neztrácejte dobrou náladu - zítra přece začíná víkend, a my jsme v tom dnes s vámi!

Tak nám dovolte, abychom s vámi mohli pobýt. Během dne vydáme několik Aktualit a přečíst si můžete články v dnešním vydání, které jsme pro vás nachystali a které se vám, jak doufáme, budou líbit. Napište nám, pokud máte něco na srdci, chcete si postesknout, pochlubit se, potřebujete poradit... redakční e-mail je vám k dispozici!

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama