Žena jednotlivé slavné zákaznice ohodnotila podle toho, jak mile nebo naopak nehezky se chovaly při návštěvě obchodu. Kdo byl podle ní super milý a kdo by měl na svém chování ještě zapracovat?

Joanna Garcia
Herečku Joannu Garcia mohou diváci znát například ze sitcomu Deník zasloužilé matky. Prodavačka Isabel jí dala za její chování nejvyšší hodnocení v podobě deseti milionů bodů a nazvala ji nejsladším a nezábavnějším člověkem.

609a5d4e80adbcl.jpg
Foto: Shutterstock

Amy Adams
U bodování dalších slavných dam už se prodavačka držela rozmezí nula až deset bodů. Desítku si od ní vysloužila herečka Amy Adams, která se prý také chovala skvěle. Prodavačka jí dokonce pomohla s výběrem oblečení a herečka si její rady vzala k srdci.

cl2.jpg
Foto: Shutterstock

Busy Philipps
Srážku dvou bodů si vysloužila herečka Busy Philipps. K personálu se prý chovala dobře a v obchodě utratila hodně peněz, ale ke své společnici, která přišla s ní, byla podle Isabel poněkud hrubá.

cl3.jpg
Foto: Shutterstock

Hailee Steinfeld
Nejméně bodů, a sice šest, dostala herečka Hailee Steinfeld. Ta prý obchod navštívila několikrát, ale na obsluhu neudělala moc dobrý dojem. Zachovávala si velký odstup a na jednu z Isabeliných kolegyň byla poněkud protivná.

cl4.jpg
Foto: Shutterstock

Zdroj: TikTok itisbelarose

Reklama