Oslaďte si toto léto s Rimmel. Oblíbený lesk na rty Jelly Gloss od hvězdy londýnského nebe krásy - značky Rimmel - je nyní ještě chutnější a lákavější. Má totiž novou chuť, novou vůni a nové jméno. Představujeme vám Sweet Jelly, chutně šťavnatý, neodolatelný ovocně voňavý lesk na rty, který nyní opravdu chutná!

Lesk na rty
SWEET JELLY
od RIMMEL London


Je to proto, že lesk Sweet Jelly má úplně novou, cukrově sladkou příchuť a tři nové vůně plné ovocného pokušení – jahodová žvýkačka, broskvový likér a čokoládová karamela – které si skutečně budeš chtít olíznout ze rtů! Plus - lesky Sweet Jelly se mohou pochlubit všemi výhodami původního složení lesku Jelly Gloss: jedinečný polotransparentní gelový základ pro tónovanou a super-lesklou barvu, nelepivá textura, snadné nanášení a fantastický pocit na vašich rtech. Hotové potěšení!

Přinášíme vám tři nové odstíny svěžího ovocného želé, kterými můžete doplnit svou sbírku a které vám budou k dispozici, kdykoli zatoužíte po sladkém opojení – růžový odstín č. 020 Yummi, červený odstín č. 060 Delicious a karamelová č. 120 Sweetie.

Nové lesky na rty Sweet Jelly, pouze od RIMMEL London. Sladké příchutě polibků a tónované odstíny ovocného želé. Tak sladké, že jsou až hříšné. Ochutnej je! Miluj je! To je The London look.
 

SOUHRNNÉ ÚDAJE

SWEET JELLY

SWEET JELLY Nové, chutně sladké a neodolatelně šťavnaté ovocné lesky na rty od RIMMEL London.

Sweet Jelly je sladká senzace – zářivý mokrý vzhled, ultralesklý lesk na rty se svůdně sladkou příchutí a třemi chutnými sladkými vůněmi. Složení s jedinečnou polo-transparentní gelovou bází, nelepivou texturou a snadnou aplikací bez rozmazávání. Oddej se mu!
Dostupné ve třech odstínech.

Orientační maloobchodní cena je 129 Kč / 155 Sk.

Reklama