Zájem o modelky oblých křivek stoupá. Důkazem toho je nová série fortografií MISS Full Of Beauty 2013 Theresy Canti, kterou na svých úchvatných fotografiích známý český fotograf Petr Kurečka, jehož jméno si vybaví všichni hlavně ve spojení s kalendářem Proměny, stylizoval do Candy girl. Jak fotograf, tak modelka byli s výsledkem práce velmi spokojeni a my se nyní můžeme kochat pohledem na tu dech beroucí krásu.

teres1

„Takhle krásné fotky snad už nikdy ani mít nebudu,“ špitla dojatě Theresa při pohledu na své nové fotografie. O skvělý výsledek se zasloužila i make-up artistka Iveta Duong a v neposlední řadě zde roli hrají a podtrhují půvab i úžasné šaty z dílny módní návrhářky MiMi Lan.

teres2

Nezbývá než doufat, že oblých modelek uvidíme na fotografiích čím dál více.

ters3

Photo Copyright © Petr Kurečka
Make-up: Iveta Duong
Šaty a šperky: MiMi Lan

teres3Jak se vám, milé čtenářky, fotky líbí? Theresa je loňskou vítězkou soutěže pro dívky a ženy kyprých tvarů, MISS Full of Beauty.Letošní ročník už zná své finalistky, jak jsme informovali:Finalistky MISS Full Of Beauty 2014V průběhu letních měsíců se můžete těšit na medailonky jednotlivých finalistek. Žena-in je mediálním partnerem soutěže, chystáme se i na finálový večer, ze kterého vám přineseme reportáž. Máte se na co těšit!Čtěte také:Semifinále MISS FOBStřípky z prvního soustředění finalistek MISS FOB 

Reklama