Rozhovor s Kateřinou byl vyčerpávající. Díky její popularitě, kterou v poslední době zvýšila odvážnými fotkami, přišlo nesmírné množství otázek. Už když jsme on-line povídání začínali, nedočkavě na ni čekalo 85 otázek. Jakmile začala odpovídat, toto číslo se několikrát znásobilo. Přišlo mnoho „moralizujících“ vzkazů týkajících se jejích dětí, mnoho pochvalných – jak dobře vypadá a jak byly fotky super a dost otázek na tělo. Jak často se miluje, jestli jí baví víc muži nebo ženy, kdy přišla o panenství, jakou má oblíbenou polohu, proč fotí fotky pro muže, když říká, že má sexuální vztah se ženou…. Kateřina si dlouho vybírala, na co odpovědět a když si vybrala, dlouho přemýšlela, co odpovědět. Působila nerozhodně a některé dotazy ji uváděly do rozpaků. Docela jí záleželo na tom, co si o ní čtenáři myslí. Popudily jí věčné otázky týkající se dopadu nahých fotek na její děti. Říkala, že její děti znají její nahotu – nestydí se před nimi svlékat a o fotkách nepřemýšlela jako matka (co na to řeknou děti), ale jako modelka. Rozhodně jí fotografie nepřipadají jako pornografické. Občas nevěřícně kroutila hlavou, když jí přicházely vzkazy typu „jseš chudinka, upadla jsi na dno, jsi hnus, jaké držíš bobříky, máš pěknýho bobra…“ Tyto nevkusy ale vyvážila slova o tom, jak vypadá skvěle, že jí ostatní jen slepě závidí, že má krásné tělo a že se jim její fotky moc líbí. Tak po hodině odpovídání začaly počítače odmítat posílat odpovědi a vše trvalo dlouho.

Kateřina vypadala velice dobře. Skvělá postava, vkusné líčení a hezky sladěné oblečení. Její modré oči jsou až neuvěřitelně modré a krásné. Nosí velice decentní brýle na dálku, které jí moc sluší. Chovala se velice přátelsky a otevřeně. Bohužel, její odpovědi na otázky už tak otevřené, jak by si tazatelé přáli, nebyly.


Zajímá vás, jestli Kateřina Kornová miluje Báru Nesvadbovou? Proč se rozvedla s Jiřím Kornem? Jakou radost jí přinášejí její děti? Jestli má ráda muže nebo ženy? Co jí přineslo focení pro Leo? Jak se při focení cítila? Co jí vzrušuje? Jaký muž je její ideál? Na tyto otázky a mnoho dalších najdete odpověď na: http://rozhovor.zena-in.cz/

Reklama