Nastartujte energii a zapojte se do sladké hledací soutěže.

Co musíte pro výhru udělat?

Od úterý 22. 5. do neděle 27. 5. buďte se Ženou-in, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení. Můžete vyhrát balíček společnosti Carla, ve kterém najdete čokoládové pralinky Diana mléčná, Diana hořká a Hořká čokoláda Carla 70.

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem v deseti článcích magazínu, které vyšly od 7. 5. 2018, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

5b03f456a9389obrazek.jpg

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 10. Pokud jich sesbíráte 10, jste ve skupině, ze které vybereme pro každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od úterý do neděle. O víkendovou výhru můžete hrát v sobotu i v neděli – víkend je jako jeden den. To, ale není vše!

Pokud se zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny (úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota + neděle) budete ve slosování o Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie.

Výhry:

  • Úterý: Čokoládové pralinky Diana mléčná, Diana hořká a Hořká čokoláda Carla 70
  • Středa: Čokoládové pralinky Diana mléčná, Diana hořká a Hořká čokoláda Carla 70
  • Čtvrtek: Čokoládové pralinky Diana mléčná, Diana hořká a Hořká čokoláda Carla 70
  • Pátek: Čokoládové pralinky Diana mléčná, Diana hořká a Hořká čokoláda Carla 70
  • Sobota a neděle: Čokoládové pralinky Diana mléčná, Diana hořká a Hořká čokoláda Carla 70

Cena za věrnost: Pokud se zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny (středa, čtvrtek, pátek, sobota + neděle a pondělí) budete ve slosování o Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie.

Partnerem hledací soutěže jsou nové čokoládové pralinky Diana od společnosti Carla. Lahodné čokoládové pralinky s lískooříškovou náplní a celými jádry lískových oříšků. Tyto čokoládové bonbony s oblíbenou náplní jsou tak dobré! Můžete si vybrat ze dvou variant, podle toho, jestli preferujete mléčnou čokoládu nebo hořkou čokoládu.

5b03ef87d2d2dobrazek.png

  • Diana mléčná - lahodné čokoládové pralinky s lískooříškovou náplní a celými jádry lískových oříšků
  • Diana hořká - lahodné čokoládové pralinky s lískooříškovou náplní a celými jádry lískových oříšků
  • Hořká čokoláda Carla 70%

5b03f13be4041obrazek.png

5ade00eec1703obrazek.pngCena za věrnost Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie.

Tefal osobní mixér TEFAL PERSONAL BLENDER BL1A0 vám dává možnost si kdykoliv během dne dopřát čerstvou dávku ovoce a zeleniny. Můj osobní smoothie mixér: kdykoliv, kdekoliv. Naplnit, rozmixovat a jít!
Objevte nový Tefal osobní mixér On-the-go: tak kompaktní a praktický, že se snadno stane součástí vašeho života. Díky příruční on-the-go láhvi si své oblíbené smoothie vychutnáte každý den a kdekoliv.

Naplňte ovocem a zeleninou, rozmixujte a vyrazte: vychutnávat si zdravé ovoce a zeleninu kdykoliv během dne nikdy nebylo snazší. Malý a praktický, to jsou hlavní vlastnosti on-the-go mixéru, který kombinuje prémiový nerezový povrch s funkčností: jen naplníte vaším oblíbeným ovoce a zeleninou, rozmixujete a máte zdravou výživu na celý den!

Uložit