Zdravím,

chci se podělit o jednu svou zkušenost, na kterou nejsem zrovna pyšná. Před několika lety jsem nebyla zrovna spokojená se svou prací a poohlížela jsem se po něčem jiném. Při jedné návštevě kadeřnictví, mé už bývalé známé, jsem načala toto téma a ona, že by pro mě měla skvělou nabídku a že se pro mě v sobotu zastaví. Musí prý jet i manžel a pojedeme na firmu, kde mi vše vysvětlí.

Já naivní a důvěřivá jsem byla ještě ráda a šla jsem domů zpracovat chotě. V sobotu ráno se pro nás zastavila, že nás tam odveze autem. Když viděla mého muže oblečeného ve slušivém triku a kraťasech, tak se omlouvala, že to prý nejde, že musí mít oblek. To Standu málem ranila mrtvice, protože takové oblečení nesnáší. Takže jsme se lehce pohádali, že nikam nepojede a nebude ze sebe dělat blbce. Nakonec jsem ho přemluvila. Ale abych pravdu řekla, ani já jsem z toho neměla dobrý pocit, navíc jsme nemohli jet vlastním autem, trvala na tom, že nás odveze tam i zpět, že prý to bude tak na dvě hodinky. Až později mi došlo, že je to součást plánu.

Takže jsme vyjeli. Asi po hodince jsme dojeli do jedné vesnice, kde bylo na náměstí spousta aut a lidí, začala jsem být nervózní. Známá nás začala představovat šéfům, všichni byli ve velmi dobré náladě, až to bylo nepříjemné. Byli jsme v nějakém kulturním domě, posadili nás a začalo představení. Možná už tušíte. Byla to firma Skyline...

Strávili jsme tam téměř celý den. Bylo to totální vymývání mozků a my s manželem podlehli. Zaplatili jsme 1.900 amerických dolarů!!! abychom k nim mohli vstoupit a vydělávat miliony. Byl to náš největší úlet a do dneška si to hrozně vyčítám. Ty lidi umí s lidskou psychikou zázraky. Je to klasická pyramida, Vaším úkolem je sehnat další lidi, které tam dovezete a oni už je zpracujou. Z peněz, které zaplatí, vy dostanete provizi.

Nerada na to vzpomínám a varuju všechny, nejezděte na podobné akce! Slabší jedinci vžycky podlehnou.

Jitulín


Děkujeme za pěkný článek i za varování.

Je pravda, že já podobné akce navštěvovala z čistě studijních důvodů, takže jsem neměla tendenci podléhat, ale práci ve zpracování lidí odvádí vskutku profesionální.

redakce@zena-in.cz 

Reklama