Dobrý den, posílám vám svůj trapas, na který jsem si vzpomněla.
 
Juana
 
***

 

Vysokou školu jsem studovala v dobách předrevolučních. Tehdy jsme chodili na zkoušky pokud možno v lepším oblečení, pánové v obleku, my alespoň v sukni s halenkou. Byl zrovna jeden z takových dnů, kdy jsem měla předvádět své vědomosti, takže jsem byla patřičně nervozní. Měla jsem na sobě jednu z mých parádních sukní, byla tmavá, hedvábná a skoro  jsem ani nevěděla, že ji mám na sobě. (zdraví a )

 

Zašla jsem na záchod a jak jsem tak myslela na nadcházející zkoušku, nemyslela jsem příliš na správné následné oblékání. Poté jsem pokračovala dál chodnou plnou studentů a ani jsem si nevšimla, že na mne spousta lidí zírá. Až najednou ke mně přiběhla nějaká studentka a upozornila mne, že mám zadní díl sukně zastrčený za punčocháče tak rafinovaně, že na všechny vystrkuju zadek.

 

Sukně byla z tak lehkého materiálu, že mi nic nepřišlo divné, v pase mi nic nepřekáželo. Samozřejmě jsem ihned zrudla v obličeji, jak jsem se hanbou propadala. Naštěstí se moje zachránkyně objevila poměrně brzy, ostudu jsem tedy dlouho nedělala.

 

Juana

 

 


Milá Juano, děkujeme za článek. Něco podobného se mi stalo taky. Už jsem to psala pod čaru u jednoho článku. Bohužel jsem šla na autobus a měla jsem oblíbené tanga. Nejraději bych se propadla.

Krásný den

redakce@zena-in.cz

Reklama