Taky jste si všimli, že se aprílové počasí objevuje bez ohledu na to, který měsíc zrovna máme? Teď na jaře se všichni těší na krásné teplé dny a často místo toho přichází déšť. S chytrým řešením, které přináší SKYTRIUM, vás to ale trápit nemusí. Ať už počasí vypadá jakkoli, vy prožijete jaro v pohodlí a teple. Stačí si jen vybrat z nabízených designů a nainstalovat.

SKYTRIUM

Bazénový specialista, společnost ALBIXON, vyvinula ve spolupráci s předními architekty a designéry SKYTRIUM. Tento systém svým tvarem, funkčností i širokou škálou barev a dekorů uspokojí vaši představu ideálního krytého venkovního posezení.

Zásadní výhodou SKYTRIA je jeho snadná instalace. Stačí pouze jedna opěrná zeď, ke které se lehká hliníková konstrukce rychle a hladce připevní. Díky výplním z polykarbonátu nebo bezpečnostního skla můžete terasu využívat po celý rok, bez obav z počasí. SKYTRIUM nezapomíná ani na vaše čtyřnohé mazlíčky, ti mohou mít zabudovaný svůj vlastní vchod. Samozřejmostí je vysoká kvalita celého řešení a jeho bezúdržbový provoz.

Vybírat můžete ze tří designů. Model Mia vypadá velmi dobře ve spojení s moderními i tradičními rodinnými domy. Tři typizované rozměry zaručí, že se dá umístit téměř k jakékoliv stavbě a na jakoukoliv zahradu. Domácí kutilové jednoznačně ocení jeho jednoduchou instalaci, kterou zvládnou docela sami. Čirá polykarbonátová krytina s UV ochranou a možností výběru zabarvení vás ochrání před přímým sluncem, a vy tak můžete v klidu trávit letní dny na terase bez starosti o vaše zdraví.  

foto

Elegance modelu Rio je patrná na první pohled. Možnosti výběru umístění dveří a barevného provedení naznačují, že se jedná o velmi univerzální model vhodný jak k rodinnému domu, tak třeba k penzionu. Pevná konstrukce s oblým tvarem si skvěle poradí se sněhem, díky tomu je tento model velmi žádaný v horských oblastech.

Ty, co si nepotrpí na velká terasová řešení, jistě zaujme model Art. Jeho minimalistický design podtrhne vzhled každé stavby i exteriéru. K instalaci opět postačí jediná zeď. Výplně konstrukce tvoří velmi kvalitní a silné bezpečnostní sklo, které vás vždy ochrání před rozmary počasí.

Ať si vyberete kterýkoliv typ, s každým deštivým nebo větrným dnem oceníte, jak dobré rozhodnutí jste udělali. Díky SKYTRIU si užijete pobyt venku i ve dnech, kdy všichni ostatní zůstávají schovaní doma.

www.albixon.cz

Reklama