Podaří se polské zpravodajské službě překazit plánovaný teroristický útok ve Švédsku?
Desetidílný seriál je plný dechberoucích akčních scén a propracovaných vztahů mezi postavami. Divák je tak okamžitě vtažen do děje a se zatajeným dechem sleduje labyrit špionážních her.

Hlavním hrdinou seriálu je Konrád Wolski, důstojník polských zahraničních zpravodajských služeb a vedoucí elitního oddělení Q. Konrád rád porušuje pravidla. Pokud stojí před dvěma možnostmi, protokolem a svým instinktem, vždycky si zvolí právě instinkt. Nerad se řídí předpisy a je posedlý svými úkoly. Konrádovi sekunduje důstojnice zahraniční zpravodajské služby a členka elitního oddělení Q Sára Korská. Sára nemá zatím v terénu velkou praxi, ale už dokázala, že je schopná, a že je na ni spolehnutí. Umí improvizovat, je vytrvalá a tváří v tvář překážkám se nevzdává. Je idealistka: věří, že změní svět k lepšímu. A to je jeden z důvodů, proč začala pracovat pro zahraniční zpravodajské služby.

Pojďme společně sledovat polskou zahraniční zpravodajskou službu, která spolu se švédskou bezpečnostní službou pronásleduje teroristu, který plánuje teroristický útok ve Švédsku. Na úvodu je operace rozvědky v Instanbulu, kde se setkáváme s běloruským obchodníkem se zbraněmi Vladimírem Gruzem, který protagonisty informuje o teroristickém útoku, který se chystá ve Švédsku. Protagonisté poté sledují stopu do běloruského Minsku, kde se do protizákonného obchodu s pašovanými zbraněmi zapojí spolu s plukovníkem KGB i ilegální polský špion, který tam žije. V Minsku se připravuje transakce zbraní, které mají být při teroristickém útoku použity. Zatímco se Varšava a Stockholme společně snaží katastrofě předejít, do operace se vkládá i ruská zahraniční zpravodajská služba, která má na teroristickém útoku zájem. Polští a švédští agenti se snaží útoku zabránit, ale příslušníci ruských zpravodajských služeb jim stojí v cestě.

Děj Nelegálních nás přenese do Turecka, Běloruska, Polska a Švédska, přičemž prví dvě země představují místa, kde se prolínají kultury Východu a Západu. Polsko a Švédsko pak reprezentují státy, které se snaží o co nejméně problematické soužití odlišných kulturních světů.

Kde můžete seriál sledovat?
Je to jednoduché. Seriál je k dispozici na stanici Skylink 7 nejen na satelitu, ale také na internetové televizi Skylink Live TV. Tuto službu si můžete vyzkoušet zdarma po dobu jednoho měsíce.
Více informací najdete na skylink.cz/vyzkousej.

Co všechno můžete najít na programu Skylink 7?
Skylink 7 je program určený výhradně zákazníkům Skylinku. Funguje od roku 2019 a už si získal řadu náročných diváků, a to hlavně díky exkluzivní filmové a seriálové produkci. Fanoušci poutavých seriálů tu mohou najít například seriály Zmijovisko, Černý baron nebo Domácí hřiště.

Nezapomeňte, nový špionážní seriál z produkce Canal+ s názvem Nelegální startuje na Skylink 7 již tento pátek, 27. listopadu ve 20:00. Věříme, že si nový seriál oblíbíte a zpříjemní vám sychravé podzimní večery.

Více na SKYLINK.CZ

Reklama