SkyEurope Airlines oznamují v rámci uvedení nového zimního letového řádu osm nových destinací. Od konce října budou SkyEurope z Prahy operovat denní spojení do Londýna/Lutonu a Košic. Do Bratislavy pak budou stroje společnosti mířit dvakrát denně. Z Prahy bude společnost létat také čtyřikrát týdně do Benátek a dvakrát týdně do Athén.

SkyEurope zároveň uvádějí linky Vídeň-Lisabon (4x týdně), Košice-Dublin (3x týdně) a Košice-Londýn/Luton (3x týdně). Upraven byl také letový řád linky Bratislava – Košice a bude otevřena nová linka do irského města Cork.

Populární linka mezi Londýnem a Popradem bude operována třikrát týdně, lety se ale přesunou na letiště Londýn/Luton. Karim Makhlouf, obchodní ředitel SkyEuropeAirlines, k tomu dodal: “Máme nejmladší flotilu v Evropě a provozujeme zcela nová letadla Boeing 737-700NG, nabízíme jedny z nejlevnějších letenek na trhu, máme kvalitní služby na palubě a létáme na velká letiště. Luton je ideální branou na londýnský trh a umožňuje nám nabídnout skutečný premium low-cost produkt”.
V nejbližší budoucnosti budou oznámeny další novinky zimního letového řádu. Letenky lze rezervovat on-line na www.skyeurope.com. Všechny oznámené linky zimního letové řádu jsou již v prodeji za cenu 99 Kč (jednosměrně a bez poplatků).


Využíváte služeb nízkonákladových společností? Jaké s nimi máte zkušenosti? Nevěříte jim a bojíte se s nimi létat, nebo jste toho názoru, že je to v pohodě?

Já osobně jsem letěla jednou se SmartWings a jednou se SkyEurope a snad kromě skromnějšího (v prvním případě) a pouze placeného (v druhém případě) občerstvení jsem neshledala žádný rozdíl. Když si člověk udělá  rezervaci včas, je to levnější než autobus. Ale nechtěla bych tady dělat nějakou reklamu, pokud máte jiné zkušenosti, sem s nimi!

Reklama