Domestos

Skvrny od vodního kamene nad a pod úrovní vodní hladiny v záchodové míse nás při úklidu dokážou nepříjemně potrápit. Ať drhneme a čistíme sebevíc, někdy tyto úporné skvrny prostě nezmizí. Naštěstí je tu novinka od společnosti Henkel ČR, která rozšiřuje produktovou řadu Bref Tornado. Nový samočinně čisticí Bref Tornado Gel odstraňuje nečistoty a usazeniny vodního kamene nad i pod úrovní vodní hladiny během několika minut a bez námahy.

DomestosDíky samočinnému složení zanechá Bref Tornado Gel vaši toaletu zářivě čistou a svěží. Bref Tornado Gel je mnohem hustší než běžné čističe WC, a proto snadněji přilne ke svislému povrchu WC mísy. Tak může výborně čistit i pod úrovní vodní hladiny. Díky extra silné samočinné receptuře zajistí dokonalou čistotu a dezinfekci.

Bref Tornado Gel s obsahem kyseliny chlorovodíkové je extra silný samočinný gel, který za vás zastane nepříjemnou práci s čištěním toalety. Tento výrobek rozšiřuje novou řadu Bref Tornado společnosti Henkel ČR, která úspěšně odstartovala v roce 2008 práškem Bref Tornado Active Powder, který se od samého počátku těší se velké oblibě spotřebitelů.

DomestosBref patří k předním značkám prostředků na čištění toalet ve střední a východní Evropě. Nabízí inovační produkty společnosti Henkel, jež se vyznačují vynikajícím výkonem, který uspokojí požadavky spotřebitelů. Díky zbrusu nové vysoce účinné produktové řadě Bref Tornado je čištění toalet snazší a hygieničtější než kdykoli předtím.

Bref Tornado Gel bude k dostání od února 2009 ve třech variantách:

  • Ocean (750 ml)
  • Citrus (750 ml)
  • Pine (750 ml)

Výrobky řady Bref Tornado Gel budou k dostání v obchodní síti za DMOC 84,90 Kč.