Jsou lidé, kteří mají dopředu již několik týdnů promyšleno, čím své blízké obdarují. Jsou ale i tací, kteří do poslední chvíle marně bloudí obchody a zoufale vzpomínají, čím by pod vánočním stromkem nejvíce potěšili.
A právě pro ty tu máme několik horkých tipů na poslední chvíli, tkeré by ale zaručeně měly potěšit. Patříte-li do téhle skupiny, čtěte a popřemýšlejte, zda by nabídka nestála alespoň za úvahu...

Mocná vůně a oslnivá zář

Nelekejte se, nejde o iluzionistické ani šarlatánské představení.
Řeč je o parfémovaném spreji (Shimmering Fragrance Spray), který pokryje vaši pokožku oslnivým třpytem. Můžete jej použít kdekoliv na svém těle, přičemž se obvykle aplikuje množství lehce vyšší než u parfémů. Neobsahuje alkohol a zakoupit jej lze ve čtyřech různých odstínech, jejichž výběr záleží jen a jen na vás (a třeba v barvě večerní róby).
Ve vánočním katalogu lze zakoupit za cenu 199 Kč.

Krásná sada - milý dárek 

Nejznámější způsob, jak dosáhnout toho, aby určitá vůně co nejdéle vydržela, je používání více výrobků z jedné řady vůní. Nyní máte jedinečnou příležitost dopřát si celou řadu výrobků vůně Perceive (kuličkový deodorant, tělový krém a parfém). Hodnota sady je 1 057 Kč, ale mimořádná nabídka hovoří o tom, že vůni z kategorie květinových, určených citlivým ženám, můžete pořídit za 699 Kč.

Make-up, který vydrží... Protančíte s ním celou noc...

Podkladový make-up Perfect Wear vytváří výjimečně trvanlivé nalíčení, je zároveň lehký a jemný. Nevrství se, takže jej na obličeji vůbec necítíte. Díky vynikající krémově-pudrové struktuře složení se snadno a rovnoměrně roztírá. Během dne stále zůstává na svém místě, neotírá se o šaty. Obsahuje vitaminy A, C, E a ochranný faktor SPF 10. Díky tomuto make-upu vaše pleť získá nádherný hladký vzhled.
Cena: nyní 299 Kč

Podarujte své blízké voňavými dárky plnými krásy!

Více: www.avoncosmetics.cz

 

          
Reklama