hor.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Máte obavy z toho, co přijde. Je to pochopitelné, to, co zažíváme, je náročné. Ale pamatujte, zdravá mysl, půl zdraví. Nemá smysl se sužovat stresem. Zkuste zůstat nad věcí. Za pár týdnů bude určitě líp.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Tento týden je skvělý na změny. Odvaha vám nechybí a tak se do toho pustíte s vervou. Ale pozor, raději vše konzultujte s někým, kdo je vám blízký a umí dobře poradit. Snažte se do ničeho nejít úplně po hlavě a udržujte si nadhled.

Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
Čeká vás schůzka, na které budete chtít vytvořit velice dobrý první dojem. Nesnažte se ale příliš, je dost pravděpodobné, že se to pokazí. Pak se budete cítit nepříjemně a rozpačitě. Buďte raději více v klidu a nad věcí.
Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
V hlavě se vám rodí skvělé nápady. K realizaci je ještě daleko, ale rozhodně by stálo za to si je poznamenávat. I v práci se vám bude dařit a vaše kreativita ovládne i pracovní prostředí.
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Pořádně si sáhněte do svědomí, zda je vaše chování stále ještě pro ostatní únosné. Zvykla jste si, že vše šlape jen podle vás, ale lidem kolem se to rozhodně nelíbí. Zkuste v sobě probudit empatii a nebuďte sobec, vaši blízcí to ocení a určitě najdete společnou řeč.

Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Více vnímejte, za co utrácíte peníze. Sice nehrozí, že byste se dostali na úplné dno vašich financí, ale některé vaše nákupy jsou zbytečné nákladné a luxusní a ve finále vám neudělají větší radost ty obyčejnější.
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Nerozhodnost je vaše druhé jméno. Tentokrát se vám ale vyplatí, musíte-li udělat jakékoliv závažné rozhodnutí, zvažte všechny varianty a nespěchejte na výsledek. Zbrklost by se nemusela vyplatit, proto si svou pověstnou rozvahu pro tentokrát zachovejte.

Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Práce vám dává zabrat a není divu. Se začátkem roku jste do toho skočila rovnýma nohama. Zkuste odpočívat a dopřát si například relaxační koupel nebo procházku se sluchátky a hudbou. Tohle vražedné tempo se dlouhodobě nedá udržet.
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
I když jste obvykle zvyklá pracovat sama a na práci v týmu moc nejste, čeká vás brzy zajímavá nabídka na spolupráci, kterou byste neměla odmítat. Vaše vyhlídky jsou dobré a úspěchy už jsou na obzoru.
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
Když se budete zaobírat vlastními pocity osamělosti, možná vás napadne pořídit si domácího mazlíčka. Nechte tuto myšlenku raději uležet a do ničeho se nepouštějte s horkou hlavou. Domácí mazlíček je velká zodpovědnost. 
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Dlouho jste opomíjeli vlastní seberozvoj, ale teď je ten pravý čas s ním začít. Pusťte se do studia cizích jazyků, začtěte se do zajímavých vzdělávacích knížek nebo začněte s čímkoli, co by vás mohlo naplňovat.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
Nehrajte si na něco, co nejste. Okolí stejně brzy odhalí, že se přetvařujete a mohlo by to mít dopady na váš pracovní i soukromý život. Chovejte se přirozeně a vrátí se vám to v pozitivním smyslu slova. 
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová.