Sportujete? Zajímá vás windsurfing a kiteboarding? Pak máme pro vás skvělý tip! V termínu od 24. 7. – 8. 8. 2015 se koná na ostrově Fuerteventura Světový pohár. Na co se můžete těšit?

24.07.–28.07. 2015 PWA Windsurfing Freestyle Grand Slam
29.07.–02.08. 2015 PWA Windsurfing Slalom Grand Slam
03.08.–08.08. 2015 VKWC Kiteboarding Freestyle & Big Air Grand Slam

Nenechte si ujít již 30. ročník světového poháru ve windsurfingu a kiteboardingu, který již tradičně organizuje René Egli na pláži Sotavento na ostrově Fuerteventura. Po 2 týdny budou v této úžasné lokalitě soupeřit ti nejlepší windsurfaři a kitesurfaři a vy máte možnost vidět je zblízka. Více najdete zde http://www.canariatravel.cz/cs/aktivity/surfovani-a-windsurfing/

windsurf

  • Dechberoucí závody plné šílených akcí přímo na dosah ruky!
  • Stánky se skvělým občerstvením od místních kulinářů.
  • Živá hudba a bohatý program pro celou rodinu na zdokonalení této úžasné atmosféry.
  • Již legendární noční party až do rána…

surfCestovní kancelář Canaria Travel má pro své klienty speciální nabídky zájezdů do oblasti v přímém sousedství šampionátu (Playa Barca a Costa Calma).

Poleťte s Canaria Travel! Přímé lety jsou k dispozici na Fuerteventuru každý týden a za skvělé ceny. 8 900 Kč/zpáteční letenka!

Jako bonus je přeprava sport bagu zdarma! Není přece nic lepšího než vyzkoušet boj s větrem na stejných vlnách jako mistři!

surfing

Zajímáte se také o surfování? Chcete na Fuerteventuře surfovat? Náš tip na místa pro zdatné surfaře
Na Fuerteventure je 35 surfařských spotů.

Nejvíce jich je v severní části ostrova, právě v okolí Corraleja. Par spotu ale najdete i uprostřed a na jižní části ostrova. Pro zdatné surfaře je vhodný například spot Caletta kousek od Corraleja.

surfing

Náš tip na gurmánský zážitek:

Ráda bych vám doporučila skvělou restauraci Casa Santa Maria (je uvedena i v průvodci Michellinskými restauracemi). Skvěle tu vaří typická místní jídla, tak jsme neváhali a při cestě napříč ostrovem jsme si tu udělali obědovou zastávku. A nelitovali jsme.

Pokud sem chcete vyrazit, musíte si najít na mapě městečko ve vnitrozemí – Betancuria. Samotnou restauraci najdete velmi snadno na Plaza Santa María de Betancuria. Stojí hned vedle kostela a má nezaměnitelné kouzlo. Snad proto je stále plno, věhlas zdejší kuchyně magická vůně jídla plní tu nejlepší reklamu.

Casa Santa María de Betancuria www.casasantamaria.net.

Casa Santa Maria

Náš tip: Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adresewww.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 7, případně na telefonu: +420/221969224 nebo mobilní operátor 602313049

Canaria travel

Naše články:

Reklama