Také si nemůžete vynachválit praktické pomocníky v kuchyni, které nejen skvěle pracují, ale ušetří vám spoustu času?

Braun

Chceme vám představit novinku od německé značky Braun. Nová řada tyčových mixérů z řady Multiquick 7 má patentovanou technologii ovládání rychlosti, tzv. „Smart speed“, fungující na principu plynového pedálu. Čím více stisknete, tím větší rychlosti dosáhnete. Usnadní Vám práci v kuchyni, jednoduše „přidáváte plyn“ v reálném čase dle potřeby.

Podívejte se na krátké video, které vám názorně představí tohoto vychytaného pomocníka v kuchyni:

Novinku navíc teď můžete otestovat! Zapojte se do naší soutěže!

BraunDvě z vás mohou vyhrát model MQ 735 Sauce, vybavený šlehací metličkou a sekacím nástavcem pro nasekání cibule, tvrdého sýra, ořechů, chilli papriček a dalších surovin a pro výrobu skvělých domácích pomazánek nebo salátů. Díky ultra ostrým nerezovým nožům a německému DC motoru s výkonem 750 W zvládnete s tyčovým mixérem Braun vše doslova za pár vteřin a díky patentované spodní části „PowerBell“ také bez rozstřiku surovin a nepořádku v kuchyni.

Tyčové mixéry z řady Multiquick 7, jaké jsou jejich přednosti a jaké můžete využít vychytané příslušenství, které vám skvěle pomůže s přípravou pokrmů?

Německý motor – výkonný tichý DC motor o výkonu 750 W.

BraunPatentovaná spodní část mixovací nohy, tzv. „Power Bell“, díky němuž nedochází k rozstřiku, takže Vaše kuchyň bude vždy čistá. Speciálně tvarované ostré nerezové nože zajistí vždy dokonalé rovnoměrné výsledky.

Bezpečnostní pojistka proti nechtěnému použití mixéru.

„One click systém“ – veškeré příslušenství a nerezová mixovací noha jsou nasaditelné a odnímatelné pouhým jedním kliknutím.

Příslušenství lze mýt v myčce (kromě motorové jednotky a převodovky).

BraunŠlehací metlička – na šlehání vaječných bílků, šlehačky, frappé, lehkého těsta na palačinky či lívance, nebo na šlehání nadýchaných dezertů.

Sekací nástavec 350 ml – na nasekání surovin během pár vteřin – výborný na cibuli, tvrdý sýr, ořechy, česnek, zázvor, chilli papričky, mrkev, bylinky, maso atd. Během pár vteřin vytvoříte také pomazánky, pesto, guacamole a mnoho dalších výborných receptů.Braun

Sekací nástavec 500 ml – na nasekání většího množství surovin během pár vteřin – výborný na cibuli, tvrdý sýr, ořechy, česnek, zázvor, chilli papričky, mrkev, bylinky, maso atd. Během pár vteřin vytvoříte také pomazánky, pesto, guacamole a mnoho dalších výborných receptů.

Sekací nástavec 150 ml 3v1 – slouží jako sekací nástavec, stolní mixér a drtič ledu. Součástí je unikátní nerezový nůž na drcení ledu, takže je nádoba ideální na výrobu koktejlů, aperitivů, smoothies, ledové tříště, ale také pyré, polévek či omáček.

Food procesor 1,5l – nádoba vybavená nerezovými noži na sekání, vložkou na krájení, jemné a hrubé strouhání a hnětacím hákem na zpracování těsta – uhněte těsto do 60 vteřin!Braun

Jak se vám líbí? Řeknete, nehodil by se vám v kuchyni? Už žádné stříkance po kuchyni při mixování, to určitě oceníte! Vše najdete na stránkách www.braunhousehold.cz.

Nezapomeňte se zapojit do soutěže, kde dvě z vás budou moci otestovat tuto novinku!

Čtěte také:

Reklama