U počítače trávíme podstatnou část našeho (nejen) pracovního dne. Běžně v redakci vysedáváme před monitory klasických stolních počítačů, takže pro nás byla práce s tímto tenkým, lehkým a elegantním notebookem příjemným osvěžením. Najednou jsme nebyli připoutáni k pracovnímu stolu, ale mohli se jít nechat políbit múzou třeba na čerstvý vzduch. A hlavně! Krásný design notebooku rozhodně neubral naprosto nic na jeho výkonu!
5c80fb943f358obrazek.png

Proč budete notebook ASUS VivoBook 15 (X512) milovat?
Krásný design a tenké rámečky
5c80fae44c9bbobrazek.pngDisplej VivoBook 15 využívá design NanoEdge, který se vyznačuje jen 5,7 mm tenkými rámečky po všech čtyřech stranách obrazovky. Zobrazovací plocha displeje je proto opravdu velká a komfortní. Díky NanoEdge displeji a tenkému profilu se notebook skvěle hodí i na cestování. Zabere minimum místa na stole, vejde se do větší kabelky a je neuvěřitelně lehký. Váží pouhých 1,7 kg.
Jistě, o zevnějšek by mělo jít vždy až v druhé řadě. Jenže my si prostě nemůžeme pomoct. Je tak hezký a příjemný na dotek! Na tohoto elegantního společníka se budete s radostí těšit. Při sezení v kavárně nebo na schůzce s klientem na něj budete pyšní. 
5c80fb60479e1obrazek.png

Pohodlí pro ruce
5c80faefaf762obrazek.pngJestliže toho na notebooku potřebujete dost napsat, budete velebit ErgoLift klávesnici! I během nekonečně dlouhého psaní vám totiž poskytne až překvapivý komfort. Stará se o to speciální konstrukce, která při otevření notebooku automaticky zdvihne klávesnici. A tím vám poskytne pohodlí srovnatelné s psaním na klasické desktopové klávesnici u velkého počítače. Kromě toho - ačkoli je notebook elegantně tenký, klávesnice má oddělené klávesy a celkově působí příjemně robustně. 

Rychle, rychle, rychle!
5c80faf6a013dobrazek.pngNení čas ztrácet čas. V práci, natož ve volném čase. A koho by neštvalo pomalé načítání videí a internetových stránek, nedej bože jejich zasekávání se? S tímto společníkem se vám to nestane. O plynulé streamování videí a rychlé surfování na internetu se stará nové dvoupásmové „Wi-Fi 6“, které je až 6x rychlejší než předchozí standard. Rozlišení displeje ve Full HD zase poskytuje detailní zobrazení a věrné podání všech barev. A co víc - videa a oblíbené seriály můžete na VivoBook 15 sledovat díky IPS displeji z různých pozorovacích úhlů bez ztráty čitelnosti.
5c80fb6f476ffobrazek.png

Bleskové startování a velká paměť na vše, co potřebujete
5c80fafd71735obrazek.pngTestovaný VivoBook 15 je vybaven výkonným procesorem Intel Core i5 osmé generace, což znamená, že vás nikdy zbytečně nezdržuje, a je rychle připraven k práci. A taky nemusíte řešit neustálý boj s nedostatkem místa. Notebook disponuje rychlým SSD úložištěm o kapacitě 128 GB a klasickým pevným diskem o úctyhodné velikosti 1 TB, takže uložíte opravdu vše, co potřebujete.

Konektory, kam se podíváte
5c80fb034df37obrazek.pngBohaté možnosti připojení zajišťuje řada konektorů, včetně nejmodernějšího rozhraní USB-C a praktické čtečky microSD karet. Díky tomu lze k počítači připojit třeba projektor nebo rychle  a pohodlně stáhnout fotografie z dovolené.
IMG-1639.jpg

Redakce testuje

Baterie, která vydrží
5c80fb0ae1376obrazek.pngK čemu je notebook, který musíte mít každou chvíli zapojený v síti? VivoBook 15 disponuje výkonnou baterií s celodenní výdrží a životností, která je až třikrát delší než standardní lithium-iontové baterie. Technologie rychlého dobíjení umožňuje nabít baterii na 60 % kapacity za pouhých 50 minut, což je v naší uspěchané době k nezaplacení.

Podívejte se na video, jak je notebook hezký a krásně vypadá!

 
Jak se vám líbí? Nám moc! Testování nás moc těšilo! Tento krásný notebook vám určitě můžeme doporučit!
VivoBook 15 se bude v Česku prodávat ve dvou barevných variantách – stříbrné (Transparent Silver), a během května pak i v modré (Peacock Blue), která mění barevný odstín v závislosti na tom, z jakého úhlu na notebook dopadá světlo. Novinka se prodává za cenu od 15 990 Kč s DPH.

zan.jpg
Redakce testuje5c80f385a8bebobrazek.png


Více najdete na stránkách5c80f367c20e7obrazek.png

 

Reklama