Hledáte pro svou holčičku pod stromeček originální panenku, do které se zamiluje na první pohled? Skvělým tipem jsou veselé a barevné panenky Lalaloopsy!

Lalaloopsy

Jejich půvabný vzhled a poutavý příběh o tom, jak vznikly, určitě nadchne všechny malé slečny!

Lalaloopsy jsou totiž panenky původně ušité ze starých hadříků, které ale zázračně ožily s posledním dokončeným stehem. Osobnost každé panenky je dána látkou použitou na její výrobu. Panenky Lalaloopsy teď žijí v bláznivém světě plném překvapení a je na holčičkách, aby kouzlo panenek Lalaloopsy udržely při životě a přenesly se do jejich neobyčejného světa!

Vybrali jsme pro Vás čtyři panenky Lalaloopsy, ze kterých budou Vaše holčičky určitě nadšené! Více informací o Lalaloopsy najdete na www.zapf-creation.cz/cz/znacky-a-produkty/lala

Marina

Marina je ušita z námořnické uniformy. Je nesmírně pořádkumilovná a vždy má všechno tip ťop. Ačkoli neumí plavat, miluje oceán! Jejím mazlíčkem je malá velryba. Datum ušití: 8. červen (Světový den oceánů)

Lalaloopsy

Pepper

Pepper je ušita z kuchařské chňapky. Moc ráda vaří a její specialitou je sýrová polévka a mrkvové sendviče. Nerada ale myje nádobí.
Datum ušití: 17. červen (Den „Pojďme jíst zeleninu“)

Lalaloopsy

Misty

Misty je ušita z pláště slavného kouzelníka. Miluje tajemství a překvapení a vždy má co „vytáhnout z rukávu“.
Datum ušití: 24. března (den narození Harryho Houdiniho)

Lalaloopsy

Lalaloopsy Bláznivé vlasy - Mittens

Veselá Lalaloopsy s bláznivými neposednými vlasy, které můžete upravit do různých originálních účesů. Součástí balení je speciální Lalaloopsy kartáč na vlasy, barevné sponky do vlasů a malý zvířecí kamarád.

Mittens je ušita z kousků eskymácké šály. Miluje horké kakao, sněhové bitvy a choulení se u ohně. Jejím mazlíčkem je lední medvěd. Datum ušití: 21. prosinec (první zimní den)

Lalaloopsy

Reklama