Svátek všech zamilovaných se nezadržitelně blíží a vy stále nevíte, čím byste potěšili svou drahou polovičku? Co ho letos místo čokoládového srdce a plyšového medvídka překvapit originální m dárkem, na který jen tak nezapomene?

Originální romantika, netradiční zážitky

Díky zážitkové agentuře Den jak sen můžete pro svého milého přichystat na příklad romantickou večeři na jachtě, při níž si v absolutním soukromí, pohodlí a s maximální péčí posádky vychutnáte nikým nerušenou plavbu s překrásným výhledem na Prahu.

den

V případě, že je váš drahý gurmán, určitě nepohrdne pozváním do vyhlášené restaurace U Malířů. Kromě toho, že si toto překrásné místo v srdci staré Prahy oblíbil již slavný panovník Rudolf II., se může pochlubit více než šedesáti druhy toho nejlepšího šampaňského. A to už přece stojí za oslavu!

Pro nenapravitelné romantiky je přímo stvořený pohádkový víkend na zámku Chateau St. Havel. Díky dokonalé péči si zde budete zaručeně připadat jako v ráji.

Pokud však lenošení není zrovna váš šálek kávy a ideálně strávený čas si představujete v pohybu, nejlépe sportováním s trochou adrenalinu, není to žádný problém! I takové nabídky totiž můžete nalézt na serveru www.denjaksen.cz.

Ale o tom až zase příště...

Reklama