Vysvědčení se kvapem blíží a pro mnohé z nás - rodiče prvňáčků  - je to možná poprvé, co nám ratolesti tento veledůležitý dokument přinesou. Snahu, a to nejen prvňáčků, je třeba náležitě ocenit, přinášíme Vám proto několik tipů, co dětem určitě udělá za vysvědčení radost.

mini CHOU CHOU Stromový domeček

dárek

Kouzelný stromový domeček má dvě patra, ve kterých je spousta místa pro všechny mini CHOU CHOU kamarády a jejich oblíbené hry. Hlavní atrakcí je malá květina na střešní terase: když ji zmáčknete, ozve se tajemná melodie. To je navíc doprovázeno duhovým světlem, které mění barvy a vytváří fantastickou atmosféru. Stromový domeček má ještě další překvapení - opravdový, provázkem ovládaný výtah, stoleček a židličky, houpací sítě a pohyblivou poštovní schránku. Součástí hrací sady je mini panenka Livy a její kamarádka lištička. Orientační cena: 999 Kč.

www.minichouchou.com/cs/

My Model Česací hlava

dárek

S česací hlavou My Model se každá holčička může stát skvělou kadeřnicí a vizážistkou. Holčičky milují líčení a s očními stíny a tvářenkou, které jsou součástí balení, si mohou na panence zkoušet různé varianty make-upu.  Z kvalitních blonďatých vlasů vytvoří nekonečné množství účesů. Jako pomocníci při tvorbě účesu dobře poslouží kartáč a čtyři gumičky. Hotový účes mohou holčičky ještě vyšperkovat barevnými ozdobnými skřipečky. Součástí balení je i sada líčení pro panenku. Velikost: 27 cm. Orientační cena: 999 Kč.

Lalaloopsy Girls

dárek

Roztomilé barevné panenky mají neposedné dlouhé vlásky, které lze obarvit studenou vodou. Jakmile se vlásky zase ohřejí, vrátí se jim původní barva a malé kouzelnice mohou kouzlo s vlásky opakovat znovu! Součástí balení je panenčin oblíbený mazlíček a náhradní obleček. Panenka má pro svou novou majitelku i dárek – opravdovou velkou sponku do vlasů ve tvaru mašle, kterou je ozdobeno balení panenky. Velikost: 24 cm. Orientační cena: 699 Kč.

Moxie Girlz Mořská víla

dárek

Ponořte Moxie Girlz Mořskou vílu do vody a bude sama plavat! Při plavání hýbe ploutví. Ploutev ve vodě mění barvu! Velikost panenky: 31 cm. Orientační cena: 599 Kč.

Reklama