Sluneční brýle, které fakt seknou!

S těmito slunečními brýlemi Sera je jisté, že budeš všem na očích. Díky genialitě Nike technologie Max Lens, zakřivení Sera čoček garantuje nulové zkreslení pro celé zorné pole a nepostradatelná polykarbonátová vrstva zaručuje odolnost proti poškrábání a nárazu. Inovační Max RX design představuje přesnou širokoúhlou optiku, umožňující vložit tvé dioptrické brýle do obrouček Sera. Odvětrávaná část obrouček na  nose vylepšuje proudění vzduchu kolem nosu a snižuje sklouzávání a zamlžování, zatímco nejmodernější pohlcování UV paprsků poskytuje 100% ochranu proti UVA a UVB záření.

 

Úžasné hodinky Presto Duo

Prožij nejvíce času letošního jara s novými hodinkami Presto Duo. Nejnovější přírůstek do rodiny Presto byl vytvořen pro usnadnění života v minimalistickém designu a s jednoduchými funkcemi, aby měl perfektní a jemný navlékací tvar s osobitým analogovým displejem, leštěnými chromovanými ručičkami a snadno použitelnými tlačítky. A aby ti tyto hodinky ušetřily čas s rozhodováním, kterou barvu si máš vybrat, Presto Duo jsou k dostání pouze v bíle.

 

Vychytaná taška Dream Coast Big Mini Handbag

Tato příruční taška Dream Coast Big Mini Handbag obsahuje všechny prvky jako její velká sestra, taška Dream Coast přes rameno, a navíc je ještě obohacena o pár cenných doplňků. Je k dispozici v mírně zmenšené podobě, než je její verze přes rameno. Ač může být její obsah snížen, kvalita nikoliv. Skvělou barevností ledově modrá/bílá je tento model dokonalým předmětem touhy každé dívky.

 

Vodotěsné hodinky Presto Digital Smooth!

Buď in a nech za sebe mluvit svoje zápěstí s vodotěsnými a zářivými hodinkami Presto Digital Smooth. Tyto elegantní navlékací hodinky spojující tvoji osobnost s jednoduchostí díky jednomu tlačítku na přepínání mezi časem, datumem a stopkami, s tebou zůstávají, ať jsi kdekoliv a děláš cokoliv. Třpytivé zpracování luxusní verze pro jaro 2005 se dožaduje maximálního odhalení zapěstí.

 

Digitální hodinky The Cuff

Měj neustále přehled o čase, ať už jsi toto jaro kdekoliv, s těmito převratnými sportovními hodinkami Cuff. Jsou inspirovány universálními nátepničkami, které svorně nosí skejťáci, sportovní hvězdy, hudebníci a módní nadšenci. Společnost Nike zkombinovala tento spolehlivý sportovní idol s elegantními, snímatelnými digitálními hodinkami, aby vytvořila dokonalý doplněk na měření času. Deset sad přidaných pásků ti umožňuje přendávat oddělitelné hodinky podle nálady: jestli tě mají oživit po cvičení, nebo jestli ti mají zkrášlit zápěstí, aby ladilo k tvému outfitu. Hlavně se neboj je celé v tělocvičně propotit. Když máš na ruce svoje Cuff hodinky, prostě je jednoduše přidělej na jiný pásek a ten propocený hoď rovnou do pračky.

Reklama