Delší sezení či stání bývají příčinou všech zmiňovaných negativních jevů. Podpůrné cestovní podkolenky RELAX Travel jsou velice účinnou, a navíc také módní prevencí.
5f5a34d0b0db0obrazek.png
Proč je ochrana nohou pomocí odstupňované komprese tak důležitá?

Nedostatek pohybu během delšího cestování vyvíjí stálý vysoký tlak na žilní systém. Žilní chlopně se pak dovírají nedokonale a krevní oběh se zpomaluje. Nohy těžknou, jsou unavené a v nejhorším případě se může vyvinout tzv. cestovní trombóza. Cestovní lýtkové punčochy RELAX Travel udržují žíly během dlouhých období sezení nebo stání v dobré kondici. Podporují přirozenou cirkulaci krve, takže krev namísto hromadění v nohách odtéká proti působení gravitace přirozeně zpět k srdci. Obzvlášť v době dovolených a dlouhých nepohodlných cest jsou takřka nepostradatelným společníkem.

Testováno!
5f5a34bbc1615obrazek.pngPodkolenky RELAX Travel obsahují aplikaci FRESH PROTECT, která díky antibakteriálním účinkům pomáhá udržovat přirozené prostředí pro pokožku nohou, zabraňuje množení bakterií i vzniku nepříjemného pachu. Podkolenky jsou v provedení unisex, tedy vhodné pro ženy i pro muže. Vyznačují se trendovým designem, dvojitým širokým lemem s jemným svěrem, mají anatomicky vytvarovanou špičku i patu a pro snadnější orientaci je na nich kromě velikosti vyznačena levá a pravá noha. Dodávají se ve velikostech XS až XL (od čísla 36 až po 48). Jsou vyráběny v I. kompresivní třídě (18–21 mm Hg) a mají odzkoušený gradient sestupu vyvíjeného tlaku od kotníku směrem vzhůru.

My jsme tyto podkolenky vyzkoušeli, testovala je naše kolegyně Klára, která má problémy s otoky při delších cestách.
„Podkolenky jsem použila v letadle a pak při delší jízdě autem. Nemám úplně v pohodě cévy a celý život mě trápí křečové žíly. Proto vždy dopředu myslím na to, jak nohám ulevit před delší cestou. Podkolenky RELAX Travel mi vyhovují – dobře se navlékají, komprese je příjemně snesitelná a jsou z příjemného materiálu. Po vyprání drží tvar a nezmenšují se. Hlavně jde ale o účinek, měla jsem radost, že se mi během cesty nevytvořily otoky a nohy nebyly unavené. S podkolenkami RELAX Travel si můžete být jisti, že děláte maximum pro své zdraví – můžete cestovat či trávit dlouhé hodiny stání či sezení v zaměstnání bez pocitu těžkých nohou, bez otoků a vidinou žilních problémů. Pokud také cestujete, vyzkoušejte je.
5f5a34e96c95cobrazek.png

Zakoupit je můžete v e-shopu na www.medi-expert.cz nebo si je můžete osobně vybrat ve vzorkové prodejně MAXIMED ve Slezské ulici 2127/13 na pražských Vinohradech.

Doporučená cena: 369 Kč5f5a352b5ab7fobrazek.png

www.medi-expert.cz
5f5a34aa84828obrazek.png
Reklama