Smažené pokrmy jsou u nás velmi oblíbené, nicméně zhlediska  správné výživy se jejich častá konzumace rozhodně nedoporučuje. Obsahují nejen velké množství tuku, jehož příjem je v naší populaci nadměrný, ale jsou také hůře stravitelné než pokrmy připravené jinými způsoby.

PhillipsS možným řešením přichází společnost Philips a představuje vzdušnou fritézu AirFryer HD9220 v černém a bílém provedení. Tato novinka s jedinečnou technologií Rapid Air umožňuje jen s pár kapkami oleje připravit od hranolek, přes krokety, kuřecí stehýnka, masové kuličky až po brownies nebo muffiny. Kromě snížení obsahu tuku ve  smažených pokrmech až o 80 % také vytváří daleko méně zápachu a velmi snadno se čistí.

 

Philips AirFryer s příkonem 1 425 W a objemem 2,2 l disponuje unikátní technologií Rapid Air, jejíž podstatou je unikátní kombinace rychle cirkulujícího horkého vzduchu a roštu. To umožňuje snadno připravit celou řadu smažených pokrmů či různých druhů masa velmi rychle, jednoduše a bez oleje. Jelikož fritujete pouze vzduchem, vzniká mnohem méně výparů a zápachu než při běžném fritování, navíc fritéza je vybavena ještě integrovaným vzduchovým filtrem. Oddělovač potravin umožňuje fritování různých jídel najednou. Součástí fritézy je také zabudovaný časovač na 30 minut se signálem „hotovo“ a automatickým vypnutím. Jednotlivé části lze mýt v myčce nádobí, praktický je i systém uložení napájecí šňůry. Součástí balení každého přístroje je brožurka obsahující zajímavé tipy a triky stejně jako inspirující recepty. A tady je jeden z nich.

Ratatouille (4 porce)

Doba přípravy: 8 minut + 15 minut  příprava ve Philips Airfryer

  • 2Phillips00 g cukety a/nebo lilku
  • 1 ks žluté sladké papriky
  • 2 ks rajčat
  • 1 ks loupané ocibule
  • 1 stroužek rozmačkaného česneku
  • 2 čajové lžičky sušených provensálských bylinek
  • čerstvě namletý černý pepř
  • 1 lžíce olivového oleje
  • sůl
  • Malá, kulatá zapékací miska o průměru  zhruba 16 cm

1. Předehřejeme si Philips Airfryer na 200 °C.

2. Nakrájíme cuketu, lilek, žlutou papriku, rajčata a cibuli na zhruba 2centimetrové kostičky.

3. Zamícháme zeleninu v misce spolu s rozmačkaným česnekem, provensálskými bylinkami, ½ čajové lžičky soli a černým pepřem podle chuti. Přidáme lžíci olivového oleje, opět promícháme.

4. Obsah mísy nasypeme do koše fritovacího hrnce a koš vložíme do Philips AirFryer. Nastavíme časovač na 15 -18 minut a necháme dělat, na závěr promícháme.

5. Zeleninu servírujeme se smaženým masem jako je roštěná, kotleta či přírodní řízek.

phil_bphil_m

Speciální promo akce „Záruka vrácení peněz 90 dnů“

PhillipsPokud si nejste nákupem úplně jisti, tak není důvod váhat, protože nyní máte šanci si výrobek bezplatně vyzkoušet. Společnost Philips pro všechny své zákazníky připravila speciální promo akci s názvem „Záruka vrácení peněz 90 dnů“, která probíhá od 1. 9. 2012 do 31. 1. 2013 po celé České republice. Pokud si tedy v tomto období zakoupíte ve vybraném obchodě novou fritézu Philips AirFryer HD9220 a ona nesplní vaše očekávání, stačí ji během 90 dnů od zakoupení zaslat spolu s originálem účtenky a s vyplněným kuponem z promo letáčku na uvedenou adresu. Výrobek musí být nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky. Pokud splníte tyto základní podmínky, budou vám zaslány peníze zpět dle vašeho výběru buď poštovní poukázkou, nebo na bankovní účet.

Více na www.philips.cz.

Reklama