Včera mě kolega Jakub zaujal zvláštním trikem. Letmým pohledem jsem zachytila, že mu něco kouká z rukávů. Nebyly to gotické parukávy, jak jsem si původně myslela, ale všité rukavice, které si může podle potřeby obléknout, když mu třeba „mrznou“ ruce.

 

Jakub v rukavicích

Musela jsem se s vámi o tuhle vychytávku podělit. Tenhle nápad s přišitými rukavicemi mi přišel hodně vtipný a připomněl mi dětství, kdy jsme nosily rukavice na šňůrkách, abychom je neztratily.

Rukavice jsou samozřejmě ze stejného materiálu jako triko a jsou přišity k hornímu lemu. Na spodním lemu jsou volné, takže si je můžete pohodlně sundat. Necháte je buď volně viset (proto ta asociace s parukávy), nebo je zastrčíte do rukávu.

To má fór a spoustu výhod. Rukavice máte stále po ruce, nikdy je nemůžete ztratit a vždycky vzbudíte zaslouženou pozornost.

Jestlipak má „rukavicové“ triko také nějaké nevýhody? Má a docela pikantní. Prý si musíte dávat pozor, když jdete na velkou, prozradil Kuba a myslím, že to netřeba rozebírat. Máte jistě vlastní fantazii.

Jak se vám to líbí?

Reklama