Snídaně. Oblíbené jídlo dne, které by si každý člověk měl v klidu dopřát. Krátké zastavení před náročným pracovním dnem a také nutný základ pro zdravý a pravidelný jídelníček.

Taky bohužel patříte mezi ty, pro které jsou tato slova pouhou teorií?
Tak třeba nedávno. Budík jste zamáčkla a vstala o více než dvacet minut později. Dvoje punčochy se vám roztrhly, botu ožužlal pes a váš přítel nutně potřeboval vyžehlit košili. V rychlosti jste uklízela nejnutnější, protože hned po práci čekáte návštěvu. Z domova jste vybíhala se značným zpožděním a celá uřícená doběhla na pracovní poradu. A navíc bez snídaně!
Přitom jen máloco vás dokáže po ránu povzbudit lépe než šálek vaší oblíbené kávy, nejlépe se smetanou a s trochou cukru!


Chutná a praktická -
- káva Douwe Egberts 3 v 1

Naštěstí není vše ztraceno. Představujeme vám novinku od značky Douwe Egberts 3 v 1, která vás bude doprovázet celý den a vůbec není náročná na přípravu.
Jde o ten správný poměr kávy Arabica a Robusta, cukru a smetany, které dohromady činí kávovou specialitu Douwe Egberts 3 v 1 jemnou, voňavou a přiměřeně sladkou.


„Abychom na trhu obstáli a zároveň posílili image Douwe Egberts jako kávového experta, snažili jsme se zdůraznit především pravou chuť kávy. Velkým úkolem a výzvou v tomto směru bylo také nalezení optimálního poměru všech tří složek, tedy kávy, smetany a cukru. Dosavadní ohlasy od spotřebitelů, kteří doposud tento výrobek ochutnali, potvrzují, že se nám to nakonec podařilo,“ vysvětluje marketingový manažer značky Ctirad Capůrka.

Praktické balení a rychlost přípravy Douwe Egberts 3 v 1 zaručí, že už se nikdy nebudete muset bez vašeho oblíbeného nápoje obejít. Ať už ráno, po obědě, či odpoledne, když na vás padá únava. Kávová specialita Douwe Egberts 3 v 1 se stane vaším nerozlučným společníkem.
Pro maximálně skvělou chuť doporučujeme nápoj zalít 80° C horkou vodou. Optimální dávkování představuje zhruba 1,5 dl vody na 18 g balení. Pochopitelně záleží na osobní preferenci každého.

Kávová specialita Douwe Egberts 3 v 1 se prodává v balení po 180 g. Obsahuje 10 jednotlivých balení.
K dostání je ve všech hypermarktech. Doporučená cena je 45,- Kč.
Více informací na www.douwe-egberts.cz

(soutěž 9. - učení)