Termální lázně v Zalakaros jsou jedny z nejkrásnějších a největších léčivých a zážitkových lázní v Maďarsku. Koupání zde je nejen uvolněním, ale také jedinečným zážitkem pro celou rodinu. Termální bazény nabízejí báječnou relaxaci, zatímco zážitkové bazény vám poskytnou nezapomenutelné wellness chvíle. Rodinné zážitkové bazény, venkovní bazény, pohádkové koupaliště a adrenalinový park plný tobogánů poskytují možnost koupání a užití zábavných vodních atrakcí. V našem wellness a Spa centru se s lázeňskými procedurami, terapiemi a masážemi postaráme o vaše zdraví.

644126308a2b6blobid0.jpg

Náš hotel je přímo propojen s lázněmi, takže hosté mohou projít chodbou z hotelu do zážitkových a léčivých lázní v županu.Ponořte se do termálního světa Zalakaros, užijte si wellness procedury, objevujte Národní park Malý-Balaton a ochutnejte skvělou maďarskou kuchyni. V hotelu Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa najdete vše pod jednou střechou! Tento moderní a komfortní termální hotel uprostřed Národního parku Malý-Balaton v západním Maďarsku nabízí jedinečný wellness zážitek pro rodiny i páry. Unikátní design hotelu Park Inn a komfortní, prakticky zařízené pokoje jsou zárukou pohodové a příjemné atmosféry.

644125bfc296fobrazek.jpg

Hotel je přímo spojen s termálními lázněmi Zalakaros krytou vyhřívanou chodbou. Díky tomu se hosté dostanou k termálním a zážitkovým bazénům pohodlně v županu bez ohledu na počasí. Četné wellness a lázeňské procedury na Vás blahodárně zapůsobí, zatímco saunový svět Vás potěší profesionálně připravenými ceremoniemi. Kryté a venkovní léčivé bazény i zážitkové termální lázně se skluzavkami a zážitkovými bazény nabízí uvolnění, odpočinek a zábavu zároveň.

644126350b4f7obrazek.jpg

Bohatá bufetová snídaně Vám dodá energii pro nadcházející aktivní den, ať už máte na programu dovádění v termálních lázních nebo vzrušující pěší túru. Aktivní dovolenkáři mohou idylickou kopcovitou krajinu objevovat pěšky nebo na kole. Pro příjemné výlety jsou v hotelu k dispozici také jízdní kola a elektrické koloběžky.
Jelikož se jedná o wellness hotel přátelský k dětem a rodině, je zvláštní pozornost věnována také požadavkům dětí a rodičů. Kromě přímého propojení s lázněmi v Zalakaros.

6441275b57cabblobid0.jpg

644126f882f25obrazek.jpg

Je zde k dispozici také dětské hřiště, dětské menu, postýlky a vybavení pro děti a zajímavé programy pro nejmenší, aby byla rodinná dovolená skutečně bezstarostná.
Wellness balíčky hotelu Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa nabízejí všestranné hýčkání těla, mysli i duše.

Rezervovat lze už od 80 €/osoba/noc s all inclusive stravováním a vstupem do lázní.

Dotazy a rezervace: ZDE