Celý den se nezastavíte, práce máte nad hlavu a své pracovní povinnosti se snažíte plnit poctivě. Není tedy divu, že po návratu domů vám už moc energie nezbývá. Své rodině chcete ale i přesto dopřát k večeři to nejlepší. Ideálním řešením jsou proto krémové varianty Maggi polévek, které si můžete zpestřit a ochutit i na více různých způsobů. Chuť krémových polévek Maggi vás tak nikdy neomrzí! Vybrat si můžete mezi Gulášovou, Hráškovou s uzeným masem a Kulajdou.

MaggiMá-li vaše rodina ráda masové pokrmy, zvolte polévku Gulášovou. Příprava klasické gulášové polévky je poměrně dlouhá, Maggi Gulášovou budete mít ale hotovou během chvíle a nebudete tak muset trávit celý večer u sporáku. Milovníci ostřejších jídel si svou oblíbenou „gulášovku“ navíc můžou dochutit i jinak. Přidáte-li zakysanou smetanu, chilli papričku a česnek, získáte opravdu výraznou a pikantní chuť!

Pokud masu příliš neholdujete a máte raději polévky zeleninové, jistě vám padne do chuti Hrášková s uzeným masem. Kombinace zeleného hrášku, uzeného masa a majoránky bude chutnat dospělým i dětem. Pro větší efekt můžete ještě do polévky přisypat chleba nakrájený na kostky, který předtím opečete na másle, až bude příjemně křupavoučký.

Ten, kdo má rád klasiku, si jistě oblíbí Kulajdu, tradiční staročeskou polévku, která je specifická svou lehce nakyslou chutí. Houby, brambory, smetana a kopr společně vytváří nezapomenutelnou chuť této oblíbené polévky, kterou si díky její rychlé přípravě můžete dopřát kdykoli. Při servírování zkuste talíř ozdobit čerstvým koprem, který celou polévku příjemně „ovoní“.

Maggi krémové polévky vás nejen, že nadchnou svojí skvělou chutí, ale díky svému složení jsou také nutričně vyvážené.

Skvělá chuť MAGGI polévek je nyní navíc podtržena také novým obalem, který díky modernímu designu na regálech nepřehlédnete!  Na obalu každé polévky jsou navíc vždy uvedeny všechny dobré suroviny, které polévka obsahuje.

Při výběru tak můžete sáhnout přímo po té polévce, která nejvíce uspokojí vaše chuťové buňky.

MAGGI polévky jsou bez přidaného glutamátu a konzervantů.

Doporučená maloobchodní cena polévek MAGGI 19,90 Kč (750ml). 

Maggi

Více informací, tipů a rad do kuchyně najdete na www.maggi.cz

Reklama