Stejně důležité, jako zvolit správnou péči o pleť, je její důkladné odlíčení a čistění. To představuje klíčovou část pečující rutiny, zdroj krásné, zdravé a ideální pleti. Ať už se jedná o pleťovou vodu, mléko nebo gel, je vždy potřeba respektovat nejen jednotlivé typy pleti, výběr textur, ale i stupeň znečistění pleti.

Značka Vichy

Značka Vichy je v dnešní době synonymem kvalitní kosmetiky, která má dlouhou tradici. Za své dobré jméno vděčí především použitým přírodním minerálním pramenům, které jsou velice šetrné k pleti a nezpůsobují alergické reakce, naopak pokožku zklidňují. Máme pro vás skvělý redakční TIP pro nákup v síti Lékáren AVE! Nepropásněte tuto šanci, Akce je omezena.

Při nákupu pleťové kosmetiky Vichy nad 690 Kč obdržíte luxusní taštičku plnou minipřípravků. Taštička bude k dostání ve třech variantách, pro každou věkovou kategorii a bude jen do vyčerpání zásob!

Značka Vichy

Platí na nákup čištění, krémů, a sér na obličej,  make-upů v hodnotě nad 690 Kč v partnerských lékárnách Vichy od 1.9. do vyčerpání zásob. Vybrat si můžete ze tří druhů taštiček!

Vybrat si můžete z těchto druhů taštiček:

Vichy Idealia 25 +

Vichy Idéalia od Vichy, která navrátí Vaší pleti zpět její zdraví. Tato řada regeneruje pleť a chrání jí před špatnými vlivy. Je určena pro pleť 25+.

Vichy Liftactiv 30 +

Produktová řada Liftactiv od Vichy je určena pro zpevněný pleti a vyhlazení vrásek.

Vichy Neovadiol 50 +

Řada Neovadiol od Vichy je určena pro zralou pleť. Laboratoře Vichy vyvinuli speciální krémy řady Neovadiol pro ženy v období menopauzy. Dodává pleti potřebné látky k obnově struktury. Pleť rozjasňuje a vyživuje.

Značka Vichy

www.lekarnaave.cz

www.facebook.com/Lekarnaave

Reklama