Na podzim roku 2008 představí společnost Mattel kouzelný svět plný hudby, přátelství a třpytivých drahokamů v novém „princeznovském“ filmu na DVD nazvaném „Barbie™ a Diamantový zámek. Je to příběh o nejlepších kamarádkách z řad panenek Barbie®. V hlavních rolích se objeví Barbie® a Teresa®. Tento úžasný pohádkový příběh obsahuje všechno, po čem děvčátka touží: přátelství, roztomilé zvířecí mazlíčky, dobrodružství a spoustu krásných písniček, které si kamarádky Liana™ (Barbie®) a Alexa® (Teresa®) neustále prozpěvují. Na písničky nezapomenou ani v nejtěžších chvílích na své cestě za záchranou Diamantového zámku, na které poznají nové kamarády, dvojčata Iana a Jeremyho, kteří jim se záchranou zámku pomáhají.

Společně s filmem uvádí Mattel na trh i novou řadu hraček Barbie a Diamantový zámek. Tato nová řada hraček přináší dětem nejen nejtřpytivější a nejkrásnější princezny, doplňky a sady, ale také překrásný pohádkový svět plný kouzel.

 

Skutečný pohádkový svět Diamantového zámku se otevřel dne 20. září 2008 od 14. hod na Petynce, v Praze 6. V tento den mohly děti nahlédnout do kouzelné říše fantazie a příběh plný dobrodružství a hudby skutečně prožít. Zachránily Diamantový zámek, který byl ohrožený zlou múzou Lidií. Vydaly se na pohádkovou cestu plnou nástrah stejně jako kamarádky Liana a Alexa. Na dobrodružné cestě musely obstát v mnoha těžkých zkouškách, které jistě dobře zvládly, protože je po celou dobu chránil kouzelný kámen z Diamantového zámku. Různorodý holčičí příběh však nezapomněl ani na kluky, jejichž odvaha byla na cestě k zámku nepostradatelná. V lese se totiž děti utkaly s drakem, ve skalách přehádaly obra, v jeskyni našly kouzelnou flétnu. Stejně jako v pohádkovém příběhu přecházely duhu, hledaly písničkovou vílu Melody v kouzelném zrcadle nebo opravovaly údolí květin poničené bouří.

Jakmile se jim podařilo najít správný klíč a otevřít bránu do Diamantového zámku, ocitly se ve světě plném hudby. Tam je čekala nejen překvapení, ale především setkání se skutečnými hrdinkami z pohádky, se zpívajícími princeznami Lianou a Alexou. S nimi si mohly povídat, zpívat, hrát na hudební nástroje či tančit. Jako památku z Diamantového zámku si děti odnesly fotku ze speciálního studia s pohádkovým pozadím.

 

V sídle Diamantového zámku byly kromě pestrého hudebně-zábavného programu připraveny také výtvarné dílny. Děti si v nich vyrobily jednoduchý hudební nástroj, náhrdelník či talisman z keramické hmoty, nebo namalovaly písničku. Nejen pro nejmenší byl připraven hrací koutek s novými hračkami z řady Barbie™ & Diamantový zámek.

Celým zábavným odpolednem provázela moderátorka Elen Černá Valentová a nechyběly ani známé osobnosti se svými dětmi.

 

Hračky z pohádkové řady Barbie a Diamantový zámek

 

Princezna Liana™

Česky zpívající panenka s kouzelnými měnícími se šaty. Dokáže zazpívat dvě písničky, když se chytí s kamarádkou Alexou za ruce, vytvoří dokonce duet. Při zpěvu jí nádherně svítí náhrdelník.

Věk: 3 a více

 

Princezna Alexa® Česky zpívající panenka s kouzelnými šaty, které se dají měnit. Zpívá dvě písně a při zpěvu se jí rozzáří náhrdelník.

Věk: 3 a více               

 

Létající koník Třpytka™

Třpytivý koník s křídly řehtá, vydává zvuky jako opravdový a otáčí hlavou. Jeho křídla svítí a vydávají magické zvuky.

Věk: 3 a více

 

Palác z řady Barbie™ a Diamantový zámek

Když Barbie® a Teresa® ve filmu „Barbie™ a Diamantový zámek“ nakonec zámek objeví, jeho věž se jako mávnutím kouzelného proutku rozsvítí. Děvčátka se do tohoto nádherného okamžiku mohou znovu vrátit při hraní s věží Diamantového zámku. Když na věži stisknou tlačítko ve tvaru drahokamu, palác se rozehraje všemi barvami a světly, která blikají v překrásné harmonii. Průsvitné fialové zdi Diamantového zámku se třpytí mnoha drahými kameny, takže palác připomíná zářící diamant. Věž má řadu pokojů pro princezny, včetně královské hodovní síně, salonku s pohovkou a křesly, ložnici, pokoje s toaletním stolkem a dalších místností. Součástí jsou i různé doplňky, vybavení a nábytek a palác dokáže zahrát i hudbu.

Věk: 3 a více    

Reklama