Nezapomínejte na sebe
5e38222656184obrazek.png

V záplavě starostí, každodenních povinností, stresu a únavy někdy přehlížíme to nejdůležitější - být skutečně spolu. Říká se, že to nejvzácnější, co můžeme svým blízkým věnovat, je náš čas a pozornost. Blíží se svátek všech zamilovaných, který je ideální příležitostí se soustředit na druhého a uskutečnit to, na co můžeme v běžných dnech snadno zapomínat.

Společný čas

Využijte den svatého Valentýna k vyjádření magických slůvek: děkuji, mám tě rád, vážím si tě nebo záleží mi na tobě. Zapomeňte na drahé materiální dary a dopřejte si čas spolu a čas na sebe v podobě společného zážitku, vzájemné blízkosti, komunikace a porozumění. Co třeba společná relaxační koupel, něžná masáž zad nebo uvolňující masáž nohou? Když za sebe necháte promluvit činy, slova budou zbytečná.

Síla doteku

Formální podání ruky, přátelské poklepání po rameni, rodičovské pohlazení nebo partnerské objetí - doteky nás provázejí celým životem. Víte, že obyčejný dotek může léčit, dokáže zlepšit den, navodit pocit štěstí a rozšířit pozitivní energii? Během doteku dochází k vyplavování oxytocinu, což je hormon lásky a důvěry, mizí bolesti, stres, napětí se snižuje a díky aktivaci lymfatického systému opouštějí tělo škodlivé látky. Masáž pomáhá prokrvovat kůži, uvolňovat svaly, navozuje pocit sblížení a zvětšuje důvěru a intimitu. Vřelé objetí je velmi silný emoční projev, který nabíjí, přináší pocit bezpečí, jistoty, zklidňuje a zlepšuje náladu. Společná teplá lázeň uvolní celé tělo i mysl, dokáže rozproudit krevní oběh, posílit imunitní systém a připravit tělo na kvalitní a vydatný spánek. Nepodceňujte kouzelnou moc ukrytou v dotecích, nešetřete s nimi a využívejte jejich sílu co možná nejčastěji.

Dárky z lásky
5e382238df582obrazek.png

Dopřejte si společný zážitek prostřednictvím pečujících a voňavých produktů a užijte si romantické chvilky ve dvou. Česká značka poctivé kosmetiky Manufaktura nabízí produkty, které dokonale doprovodí každý něžný dotek. Zpříjemněte si masáž kvalitními rostlinnými oleji, doveďte romantickou koupel k dokonalosti voňavými koupelovými přísadami nebo darujte pečující dárkové balíčky.

Tipy na dárky z lásky

Krása z růží - omlazující pleťová dárková sada

  • Balíček růžové péče obsahuje Anti-aging sérum na obličej, krk a dekolt s růží, koenzymem Q10 a kyselinou hyaluronovou, Jemný denní pleťový krém s vřídelní solí, růžovými výtažky a cennými oleji a Výživný pleťový krém s vřídelní solí, bambuckým máslem a růžovým olejem. Hýčkejte svou pleť za pomoci exkluzivních pomocníků plných krásy a objevte i vy tajemství věčného mládí.

5e3822801d6fdobrazek.png
Cena: 849 Kč

  • Dárkový kosmetický balíček Růže z lásky

Růže je již odpradávna symbolem lásky, krásy a její vůně působí jako afrodiziakum. Darujte růžový balíček plný lásky a dopřejte si dokonalé romantické chvíle ve dvou prostřednictvím blahodárné kosmetiky. Dárkový balíček obsahuje: Zjemňující sprchový gel, Exkluzivní masážní & tělový olej s růží, Pěsticí krém na ruce a Přírodní vonnou svíčku z palmového vosku s vůní růže


5e3822574fb59obrazek.pngCena: 687 Kč.

Nezapomeňte na něj…

Skvělé dárky pro všechny muže s chlapeckou duší, toužící po dobrodružství.

Osvěžující sprchový gel a šampon 2v1 s kofeinem a zklidňující a hydratační balzám po holení – produkty pánské kosmetiky, které ocení snad každý muž.


5e38229227d7bobrazek.pngCena: 381 Kč.

Příjemně lehká, záhadná, ukrývající v sobě sílu a energii.


5e382382803edobrazek.png

Cena: 749 Kč.
5e38241bef1adobrazek.png

Reklama