Slovenská rocková legenda Elán vyjíždí po dvou letech na turné. TOUR 2010 odstartuje ve středu 20. října v pražské O2 areně. I díky citlivě nastavenému vstupnému půjde bezpochyby o největší koncert tohoto turné.

k

Vstupenky v cenách již od 490 Kč se na terminálech SAZKA začnou prodávat zítra, ve úterý 23. března. O den později bude možná i jejich rezervace na www.sazkaticket.cz.

Jožo Ráž, Vašo Patejdl  a Ján Baláž chystají pro své fanoušky bezmála dvouhodinovou show, při které zazní největší hity jejich kariéry. Fanoušci se tak mohou těšit třeba na:

Voda, čo ma drží nad vodou, Ak nie si moja, Kočka, Sestrička z Kramárov, Od Tatier k Dunaju....

kl

„Dlouhodobě se ukazuje, že diváci chtějí vidět jak světové hvězdy, tak ty z obou zemí bývalého Československa. Úspěšné koncerty Karla Gotta, Richarda Müllera nebo třeba Kabátů v O2 areně to potvrzují. Elán je další a určitě ne poslední legendou, na kterou se v O2 areně mohou fanoušci těšit,“ říká k tomu Jan Tuna, mluvčí akciové společnosti,která O2 arenu provozuje.

h

Skupina Elán patří mezi stálice slovenské i české hudební scény.

Kapela vznikla v roce 1968 a za více než 40 let své úspěšné kariéry má na svém kontě několik set koncertů a na tři desítky alb. V průběhu času prošla skupinou řada muzikantů, ale jádro kolem třech silných hudebních osobností zůstává neměnné. I na pražském koncertě se tak představí lídr kapely, zpěvák a kytarista Jožo Ráž, klávesista a zpěvák Vašo Patejdl a kytarista Ján Baláž.

Reklama