Skupina Elán přidává pro velký zájem svých fanoušků, v rámci své poslední Open Air Tour, čtvrtý koncert. Ten se uskuteční 6.července nedaleko Prahy v atraktivním prostředí zámku Loučeň. Frontman kapely Jožo Ráž zahraje se svojí kapelou na počest desetiletého výročí od otevření zámku pro veřejnost. Zámecké zahrady budou v tento významný den otevřené všem fanouškům skupiny Elán. Před samotným koncertem na ně čeká zajímavý doprovodný program. Proběhne velká soutěž s losováním o ceny a jako předkapela se představí mladá talentovaná slovenská skupina Seventh Weapon.

elan

„Zájem fanoušků o naši hudbu nás těší a věříme, že naším přídavkem čtvrtého místa nedaleko Prahy potěšíme nejednoho fanouška. Zazpívat si v prostorách zámeckých zahrad je pro nás potěšením a velice se na tento koncert těšíme,“ uvádí Jožo Ráž.

Zámek Loučeň letos slaví deset let od svého otevření pro veřejnosti a nachází se nedaleko Prahy. Lokaci i atraktivnost místa ocení především středočeští a pražští fanoušci. Ti se na zámku Loučeň mohou těšit na řadu starých „pecek“ i nových skladeb. Navíc je v rámci oslav k výročí zámku připraven bohatý doprovodný program pro děti i dospělé.

Open Air Tour 2017  

  • Mikulov, Amfiteátr 17. 06. 2017
  • České Budějovice, Náplavka 30. 06. 2017
  • Loučeň, Zámek Loučeň 06.07. 2017
  • Plzeň, Amfiteátr Lochotín 15. 09. 2017

elan

Fotograf: Jano Taufer

Ceny vstupenek se pohybují od 520,-Kč do 1145,-Kč a jsou k dostání na www.ticketportal.cz. Samotné koncerty proběhnou od 21hodin. Od 17hodin budou všechny areály otevřeny pro veřejnost a proběhne zde doprovodný program, včetně vystoupení zajímavé předkapely.

Open Air Tour podpoří v rámci celého turné neziskový sektor www.prodetskysmich.cz.

logo

 

Elán je slovenská (československá) nejúspěšnější pop-rocková hudební skupina, v čele s baskytaristou a zpěvákem Jožo Rážem. Čtyřikrát po sobě, v letech 1984 až 1987 získala československého Zlatého slavíka v kategorii skupiny a osmkrát za sebou, v letech 1998 až 2005, vyhráli slovenského Zlatého slavíka. Sám Jožo Ráž má dva Zlaté slavíky jako zpěvák za roky 2000 a 2001. Mezi největší hity skupiny patří písně Kaskadér, Človečina, Nie sme zlí,  Neviem byť sám, Kočka, Zaľúbil sa chlapec, Voda čo ma drží nad vodou a další. Více na www.elan.cz.

logo

Reklama