Udělat si čas od času „holčičí den“, to je relax k nezaplacení. Jen tak se poflakovat a o nikoho jiného než o sebe nepečovat. Pleťová maska, hezký film, bylinková koupel, kúra na ruce, atd. Právě pomůcky na tyto relaxační, ale i běžné, všední dny nabízí doplňky Marionnaud ve své poslední sadě – L´ESSENTIEL. Všechny doplňky jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

logoV této skupině doplňků najdeme nejrůznější pomůcky pro hýčkání, jako například gelové masky na oči, masážní rukavice či mycí houbičky do sprchy.

POMŮCKY pro hýčkání

rukavice EXFOLIATING GLOVE – rukavice z bavlny a nylonu jemně masíruje pokožku a dopřává ji šetrnou exfoliaci. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 169 Kč.

rukavice COTTON GLOVES – dvě bavlněné rukavice jsou ideální pro různé masky na ruce, ke zjemnění pokožky. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 169 Kč.

rukavice MASSAGE GLOVES – pár nylonových rukavic určený k masážím a odstranění odumřelých buněk. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 169 Kč.

rukavice STEAM GLOVE – speciální vyvinuté pro parní koupele, rukavice z umělého hedvábí dopřejí pokožce jemnou exfoliaci. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 169 Kč.

brýle

maska GEL MASK – gelová maska osvěží a povzbudí unavené oči. Ideální po noci s nedostatkem spánku. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 129 Kč.

oči

maska GEL DISKS vtipné gelové polštářky na oči dodají našemu pohledu jas a chybějící svěžest. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 129 Kč.

houby

houbičky BATH SPONGE – veselé mycí houbičky, které dopřávají tělu během mytí exfoliaci
a masáž zároveň. Spolu se sprchovým gelem vytvoří pěnu a dopřejí tělu pocity relaxace. K dostání v šesti barevných provedeních v síti parfumerií Marionnaud za cenu 39 Kč.

kartáč

kartáč FACE BRUSH – kartáč na obličej je vhodný i na cestování. Dokonale odstraní z pleti nečistoty a doladí proces odstraňování make upu k dokonalosti. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 129 Kč.

pomůckyčelenka COSMETIC HEADBAND – šikovná kosmetická čelenka pomůže provést náš denní zkrášlovací proces bez strachu o vlasy. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 139 Kč.

Reklama