Která z nás nemiluje cestování? Ať již služební cesta, výlet s rodinou, či víkend s přáteli – naše kosmetická taštička praská ve švech. Je totiž jedno, zda jedeme na jednu noc, či týden, naše NEZBYTNOSTI potřebujeme mít stále při sobě J. Síť parfumerií Marionnaud to ví a tak je další díl skrytých pomocníků věnovaný právě praktickým pomocníkům na cestování. 

kosSet pomůcek, které oceníte na cestách. Kromě zmenšených velikostí dóz na nezbytné kosmetické přípravky (které oceníme třeba i při cestě letadlem) jsou zde také zrcátka, malé sady manikúry či matující papírky na obličej. 

DOPLŇKY NA CESTOVÁNÍ 

koszrcátko DOUBLE SIDED MIRROR – dvojité zrcátko je nezbytný doplněk každé kabelky. Jedna strana je zvětšující pro detailní pohled, druhá standardní. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 219 Kč.

koszrcátko ROUND MIRROR – malé kulaté zrcátko je elegantním společníkem na cestách pro rychlou kontrolu make upu kdekoliv. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 219 Kč.

kossada BEAUTY SET – velmi praktický set na cesty obsahuje vše, co potřebujeme pro krásu mimo domov – zrcátko, pinzetu, mini pinzetu, kartáč na řasy a obočí. Vše je ukryto v praktickém pouzdře. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 329 Kč.

kossada EYEBROW SET – set pro dokonalé obočí obsahuje – zvětšující zrcátko, pinzetku, 4 šablony na obočí v různých tvarech, kartáč na řasy a obočí. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 329 Kč.

kossada TRAVEL SET – sada, která nám zajistí mít s sebou na cestách všechnu naší oblíbenou kosmetiku. V průsvitné etuji jsou dvě lahvičky 50 ml, 20 ml dóza, 15 ml dóza a špachtle. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 249 Kč.

kossada TRAVEL SET BRUSH – set v luxusní etuji obsahuje štětce pro perfektní make up. V setu najdeme 4 štětce na aplikaci tekutého korektoru, pudru a tvářenky, očních stínů a očních linek a obočí. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 729 Kč.

kossada MANICURE TRAVEL SET – set kompletní manikúry na cesty obsahuje 6 nezbytností pro dokonale upravené nehty – nůžtičky, kleštičky, pilník, pinzetu, špachtli na zandávání kůžiček kolem nehtů a kleště na kůžičku kolem nehtů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 299 Kč. 

kospapírky MATIFYING PAPER – matující papírky jsou skvělým pomocníkem na cestách. Rychle a snadno odstraní přebytečný maz a odstraní nežádoucí lesk, aniž by poškodil make up. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 129 Kč. 

Čtěte také:

Reklama